oon pari kertaa meinannu sanoa kuinka jumankekka vaikuttaa musta joltain botilta joka uudelleensanoittaa twitteristä ja muualta netistä lukemaansa ja toistaa sen tänne ilman mitään omaperäisyyttä
e. hetkinen ei muuten tainnut yhessä vaiheessa hoitaa edes uudelleensanoitusta
>>554642 Harva jos yksikään muistaa synnytyslaitokselta oliko kuinka ruma tai edes kuinka rumia muut olivat. Mistä tuo kysymyksesi kumpuaa? Oletko kenties ollut laitoshoidossa enemmänkin ja tunnetko vieläkin olevasi ruma lapsi?
>>554670 Muistan ku kakarana paikalliset sellutehtaan työntekijät yllytti luokan poikia: "Tapelkaa niin saatte tupakkaa". Mutta sinänsä persut ei oo oikeistolaisia ainakaan sen minkä lie ilta-paskan analyysin mukaan vaan keskellä kaaviota vasemmisto-oikeisto-liberaali-konservatiivi. Tai no pikkusen koservatiivisuuteen taipuvaisia. Ja sillon sotien aikana juniorit kierti myymässä ties mitä pikkusämppää sotilaille niin lepohetkeä viettävät sotilaat mainosti niille, että tuolla radan varressa on pari junavaunullista saksalaisia sotilaita, että käykää kysymässä niiltä. Kakarat tietenki töpinöissään juoksi paikalle ja kiskas oven auki, että saisivat myytyä niille pullaa tai jotain. Ne vaunut oli täynnä kuolleita sakemanneja. Loppu lyhyeen se markkinahenkisyys penikoilta.
[
8 viestiä
|
]
⭰
Voi vittu ku ei mikään mee kohtuuvvella
Sipilän tiedotus
Amatitaito.
Arvovalinta.
Lisää veroa
Legendaarista
vale media
Missä BLM?
Hallitus hoitaa taas 🤦♂️
Kiusallinen totuus
Paavo presidentiksi!
Joko Media tai Sanna valehteli.
Vihreiden älykkyys osa 445.
Tynkkynen ja Prinsessa
Iikka ja Riikka
Lievä persufobia akalla.
Tynkkynen
Veronmaksaja.
Yle - tuo logiikan ja järjen jättiläinen
Johan bäckman
Kikki Mauste öyh möyh
Trump Lashes Out After Unhinged Debate Performance:A Closer Look
Ellen DeGeneres Enabled Gay Executive To Sexually Assault Staff