Tehäänkö tuolla muuta kuin kinastellaan kuin jossain päiväkodissa, että kuka sano ja mitä? Nyt on saatu mitä haluttiin, niin on lapsellista alkaa molemminpuolista "minä minä minä, sinä sinä sinä". Ja näille maksetaan tästä.
"Ei tämä ole mikään naurun asia" :D :D :D :D - Kyllä, rouva pääministeri, esittämänne rooli on aivan täysin naurun asia, kuten koko hallituksen rooli tuossakin asiassa.
No mitäs myivät silloin aikoinaan venäläisille niin paljon tontteja täältä suomesta ? Esko Ahokin oli niin venäläisten myymiselle liputtamassa. Alkaako nyt kaduttaa nii !
HYvin näkee, että ei kestä samariinilla hermo kun joutuu vähän vastaamaan muuhunkin kuin iloisiin asioihin. Se kertoo yhtä ja toista. Hermoituksissaan kun sitä voi oikeasti sanoa miettimättä mitä sanoo. Tulee lipsauksia. Kertoo myös aika paljon pääministerin kyvyistä. Ei ole riittävä osaaminen taustalla kyseiseen tehtävään.
[
6 viestiä
|
]
⭰
Olennaisin neekerioppi
Olet murhaaja
Rasmuslaisten logiikka
Ensi keväänä..
SoyBoy
Jenkeissä
Aatu
Kari.
sanna ei ummarra
Meemit
Meemi
Ameriikan ensimmäinen apina presidentti ikinä
Pasilassa ärtymystä havaittavissa
Muhh vhriidums
Redskins Owner Caves To Leftist Mob Decides To Change Team Name
Monesko riittää?
Lauri Sutela
FUCKIN' DRAUMPFFfF
Meikän ilme kun kuuntelen vihervasureiden kovistelua..