Kivalta näyttää Kivalta näyttää
Opetellaan soittamaan kitaraa Opetellaan soittamaan kitaraa
ihan paska kuva ihan paska kuva
boop box :3 boop box :3
Itke mulle joki Itke mulle joki
Lauta-aita kertoi vitsin Lauta-aita kertoi vitsin
Pako :3 Pako :3
Voisiko olla? Voisiko olla?
Sotaa Sotaa
Ragequit menneisyydestä Ragequit menneisyydestä
Vapaa-aika Vapaa-aika
kuvakommentti kuvakommentti
Deja vu! Deja vu!
ave maria ave maria
ave caesar ave caesar
derpy derp derp derp derpy derp derp derp
Hitler nukkuu Hitler nukkuu
The Ancient Magus Bride The Ancient Magus Bride
real thicc real thicc
Yhdeksän Yhdeksän
tähhti patina tähhti patina
Kirjoja Kirjoja
lentokalvoiden kaidetäytös lentokalvoiden kaidetäytös
Jäätävä äijä heinäsuovassa Jäätävä äijä heinäsuovassa
 567 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.03 MB, 1 tiedosto, 02.08.2024 15:03:07
[ + 1 | ]

Valinnan paikka

[72303] [tiedosto.jpg] [0.03 MB] [602x396] [] []
tiedosto.jpg

04.08.2024 03:41:40
#639229 [+-] Piilota Suosittele

>>639137
No tottakai pääsee jos vaan on valmis vähän näkemään vaivaa sen eteen. Tuossahan oli vissiin joskus 5 vuotta sitten kylillä vähän isompi hässäkkä kun koulun ruokalaan oli kävelly joku sankari ja ruvennu teurastamaan tuntemattomia. Onneks oli sen verran vielä järkeä päässä ettei ottanut ketään hengiltä tai sitten oli vaan täys vasemman käden peukalo. Poliisit sitten kuulusteli ja tivas, että minkä vitun takia nä teit sen? "Oon pyrkinyt hoitoon suljetulle osastolle, mutta en pääse. En keksinyt enää muuta keinoa." Tai jotain tuohon tyyliin. Temppu autto, heppu pääsi ku pääsikin hoitoon.

Eli ei muuta ku nappaat pienen linkkarin jostakin tilpehöörikaupasta ja sillä sitten huidot vastaantulijoita, mieluiten jos terä antaa myöten niin vuole vaikka jonku terassin puukaiteesta siivu irti ja julista olevas Jumalan lähettämä humanoidi jonka tehtävänä on herättää ihmiskunta uuteen elämään missä Kinder-munat ovat Jumalan lahjoja. Kyllä ne siinä vaiheessa kuskaa sut sitte jonku tohtorin puheille. Tai ovelina saatanoina saattavat seurata jonku tunnin, että onko tää vaan pelleilyä. Kuhan vaan jaksat höpistä aivan pimeitä koko sen ajan ku pääset tosissaan jutteleen lääkärin kans niin kerrot sun tilanteen täysin rauhallisesti ja rehtisti niin kyllä sä sillä sitten pääset etes vähäks aikaa osastolle. Ehkä parisen viikkoa kunnes lekurin pitäis tehdä uus päätös. Mutta voithan nää vaikka sopia sen kans, että otat siltä kukkoa huuleen niin se jatkaa sun tahdonvastasta aina muutaman viiko kerrallaan.

Tai no tolleen mää ainaki tein..ku siis tekisin.

05.08.2024 12:23:36
#639558 [+-] Piilota Suosittele

>>639229
Siis jos hoito tarkottaa suljetulla osastolla harhailua ja sitä että lääkitys tasapainotetaan tarkistamalla että kuola valuu molemmista suupielistä niin joo, hoitoon pääsee helposti..

[ 10 viestiä | ]