parasta parasta
Hessu lopettaa tupakoinnin Hessu lopettaa tupakoinnin
Donna Edmondson Donna Edmondson
meep meep meep meep
ruotti ruotti
Ihana nainen Ihana nainen
neekeri :D neekeri :D
linuxin vuosi linuxin vuosi
muista levätä muista levätä
himmee poraus kone himmee poraus kone
Setämiehen pyynnöstä ihana nainen Setämiehen pyynnöstä ihana nainen
Lakki päähän Lakki päähän
Ihana nainen Ihana nainen
Pehmeä tyyny :3 Pehmeä tyyny :3
Telttailemassa Telttailemassa
COVID Carl COVID Carl
Pena sen keksi Pena sen keksi
vittu marselo vittu marselo
atk atk
Koirat tunnistavat huonot ihmiset Koirat tunnistavat huonot ihmiset
Uimaan Uimaan
Tyypillinen vegaani Tyypillinen vegaani
niitä valintoja niitä valintoja
täs mä täs mä
 725 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 30.05.2022 00:52:17
[ + 5 | ]

Uus setti miniatyristeille

[64746] [tiedosto.jpg] [0.05 MB] [640x604] [] []
tiedosto.jpg

miniatyyri

 · 

ryssä

(245)  · 

ukraina

(178)
30.05.2022 02:58:27
#574480 [+3] Piilota Suosittele

Mikään ei kai sitten ole isommin muuttunut. Suuren ryssänmaallisen sodan aikaan luulivat tulleensa yläluokkaisiin taloihin, kun saapuivat Saksan maaperälle, ja keskiverto keskiluokkaisia torppia ryöstivät. Jokaisessa oli radio ja useimmissa vielä sisävessakin. Kaksi harvaa aivosolua etsi toisiaan, ja osalla päättyi oivallukseen, että neukkupropaganda oli hieman saattanut valehdella heille asioista.

30.05.2022 03:30:20
#574483 [+-] Piilota Suosittele

>>574478
En tietenkään senkin hupsanheikka. Ensinnäkään mun käsien vapina ei sitä enää mahollistais ja toisekseen en ikinä julukasis netissä mun sormenpäitä :3

30.05.2022 05:20:25 | 05:26:15
#574493 [+-] Piilota Suosittele

>>574487
No emmää ny sentäs. Muutaman jääkaappipakastimen tai sohovan voisin nostaa, että ihan vaan lähimmäisen rakkauvvesta. Spandeksia musta ei saa ku mää vihhaan niitä ku ihiminen muslimia. Sillon ku fillaroin niin se on lähinnä semmosta ryömintävauhtia ja sillonki huutelen vittusaatanaa, että eellä kulukevat tajuaa väistää.

Kuten tännäänki tuli piskiä kusettaissa vastaan joku äijänkäppänä joka seisoskeli polun laidassa. En kiinnittäny siihen erityisemmin huomiota, mutta se otti tehtäväkseen kertua että kusi siinä ohikulukiissaan ja kyseli rakin nimeä. No kerroin tokkiinsa ja oikeen mukava ukkeli se oli. Selitti tykkäävänsä koirista ja ehotti, että pitäiskö sille nelijalakaselle saaha tyttökoira avuksi niin ei tarttis olla puutteessa.

Nauro makiasti päälle, joskin sitten pyyteli anteeksi ronskia ilmaisuaan. Sannoin, että eikä mittää, että sillä kyllä on ihan ikioma nussinalle jota se rankasee aina joutessaan. Että ku sillon ku se oli jo pentu niin rupes nylykyttämään jalakaa niin hommasin sille semmosen tyynyn mitä se saa rynkyttää aina ku haluaa. Perkele se rupes nauramaan oikeen ilosesti ja kiitteli, että ku sai jutella :D

Täsä meijjän kuppeessa on nuita vanahusten ja vammasten asuntoloita niin varmaan sieltä se oli kotosin, mutta oikeen ilonen kaveri. Oon varmaan ennenki tavannu sen ettiessäni sieniä tuolta pellolta.

[ 6 viestiä | ]