Treffeillä Treffeillä
tutkimusmatkailija tutkimusmatkailija
autovisa ketä auto? autovisa ketä auto?
Jutku meni uuniin vapaaehtoisesti Jutku meni uuniin vapaaehtoisesti
kiina kiina
kohta on joulu kohta on joulu
Nyhjää tyhjöstä - Disco hamsterista Nyhjää tyhjöstä - Disco hamsterista
osoitellaan vähän mieltä juu osoitellaan vähän mieltä juu
Koira kidutetaan ja hakataan Koira kidutetaan ja hakataan
Kikka kolmoset Kikka kolmoset
Hovimestari Narkinson tarjoilee Hovimestari Narkinson tarjoilee
näkötesti näkötesti
ASSSSS Creed ASSSSS Creed
syksy syksy
epäselvä ohje epäselvä ohje
kurre kuistilla kurre kuistilla
Aivopierupaja Aivopierupaja
Ruski tekee tempun Ruski tekee tempun
kohta tulee lumet kohta tulee lumet
Tv-katsaus Tv-katsaus
ammattimees ammattimees
Matematiikkaa Matematiikkaa
Taktista pornoa Taktista pornoa
Kylvetys Kylvetys
 794 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 30.05.2022 00:52:17
[ + 5 | ]

Uus setti miniatyristeille

[64746] [tiedosto.jpg] [0.05 MB] [640x604] [] []
tiedosto.jpg

miniatyyri

 · 

ryssä

(251)  · 

ukraina

(184)
30.05.2022 02:58:27
#574480 [+3] Piilota Suosittele

Mikään ei kai sitten ole isommin muuttunut. Suuren ryssänmaallisen sodan aikaan luulivat tulleensa yläluokkaisiin taloihin, kun saapuivat Saksan maaperälle, ja keskiverto keskiluokkaisia torppia ryöstivät. Jokaisessa oli radio ja useimmissa vielä sisävessakin. Kaksi harvaa aivosolua etsi toisiaan, ja osalla päättyi oivallukseen, että neukkupropaganda oli hieman saattanut valehdella heille asioista.

30.05.2022 03:30:20
#574483 [+-] Piilota Suosittele

>>574478
En tietenkään senkin hupsanheikka. Ensinnäkään mun käsien vapina ei sitä enää mahollistais ja toisekseen en ikinä julukasis netissä mun sormenpäitä :3

30.05.2022 05:20:25 | 05:26:15
#574493 [+-] Piilota Suosittele

>>574487
No emmää ny sentäs. Muutaman jääkaappipakastimen tai sohovan voisin nostaa, että ihan vaan lähimmäisen rakkauvvesta. Spandeksia musta ei saa ku mää vihhaan niitä ku ihiminen muslimia. Sillon ku fillaroin niin se on lähinnä semmosta ryömintävauhtia ja sillonki huutelen vittusaatanaa, että eellä kulukevat tajuaa väistää.

Kuten tännäänki tuli piskiä kusettaissa vastaan joku äijänkäppänä joka seisoskeli polun laidassa. En kiinnittäny siihen erityisemmin huomiota, mutta se otti tehtäväkseen kertua että kusi siinä ohikulukiissaan ja kyseli rakin nimeä. No kerroin tokkiinsa ja oikeen mukava ukkeli se oli. Selitti tykkäävänsä koirista ja ehotti, että pitäiskö sille nelijalakaselle saaha tyttökoira avuksi niin ei tarttis olla puutteessa.

Nauro makiasti päälle, joskin sitten pyyteli anteeksi ronskia ilmaisuaan. Sannoin, että eikä mittää, että sillä kyllä on ihan ikioma nussinalle jota se rankasee aina joutessaan. Että ku sillon ku se oli jo pentu niin rupes nylykyttämään jalakaa niin hommasin sille semmosen tyynyn mitä se saa rynkyttää aina ku haluaa. Perkele se rupes nauramaan oikeen ilosesti ja kiitteli, että ku sai jutella :D

Täsä meijjän kuppeessa on nuita vanahusten ja vammasten asuntoloita niin varmaan sieltä se oli kotosin, mutta oikeen ilonen kaveri. Oon varmaan ennenki tavannu sen ettiessäni sieniä tuolta pellolta.

[ 6 viestiä | ]