Sdp ja toverit. Sdp ja toverit.
kaikki hyvin kaikki hyvin
leikkiaika :3 leikkiaika :3
Saltatio Mortis - My mother told me Saltatio Mortis - My mother told me
Wow, kelatkaa. Hitlerkin oli hullu, homo ja piripää Wow, kelatkaa. Hitlerkin oli hullu, homo ja piripää
Haapasalon hatsapuri Haapasalon hatsapuri
Öyhötystä vai faktaa? Öyhötystä vai faktaa?
Pakolainen Pakolainen
Kylä-Harakka Kylä-Harakka
Repomies Repomies
yksinäiset mimmot tarvitsee teitä! yksinäiset mimmot tarvitsee teitä!
Nyt ei ole enään turvaton olo Nyt ei ole enään turvaton olo
Qxir - Aimo Koivunen Qxir - Aimo Koivunen
PC-pelaamista 90-luvulla PC-pelaamista 90-luvulla
Anteeksi nyt vaan Anteeksi nyt vaan
Maria Nordin - väärinymmärretty vapahtajamme Maria Nordin - väärinymmärretty vapahtajamme
Viu diu dui Viu diu dui
Demarit Demarit
Stalin oli cancel-kulttuurin edelläkävijä! Stalin oli cancel-kulttuurin edelläkävijä!
Outoja kuvasia maailmasta Outoja kuvasia maailmasta
Homot triggeröityy näköjään kun vetää tällee jutkua turpaan Homot triggeröityy näköjään kun vetää tällee jutkua turpaan
Hyllymbvyör Hyllymbvyör
Vihervasemmiston uusin vaalimainos Vihervasemmiston uusin vaalimainos
Tämä on vettä Tämä on vettä
 750 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.22 MB, 1 tiedosto, 17.08.2021 08:15:05
[ + 2 | ]

Natsi joutsen

[55827] [tiedosto.jpg] [0.22 MB] [700x1828] [] []
tiedosto.jpg

17.08.2021 09:47:28
#490797 [+-] Piilota Suosittele

Mun koira on melko pahakin rasisti. Yrittää jahdata vain mustia lintuja, ja lasten kaverit saavat olla ja elää kuin muutkin, paitsi tummat kaverit. Ei sentään ihmisiä jahtaa, mutta mulkoilee, murisee ja kyräilee.

17.08.2021 11:14:43
#490802 [+-] Piilota Suosittele

>>490797
Mulla oli aikoinaan saksanpaimenkoira, joka murisi ja ärisi aina kaikille pikkasenkaan tummemmille. Samoin nosti kunnon mekkalan poliiseille ja tullimiehille...

17.08.2021 19:43:23
#490932 [+-] Piilota Suosittele

>>490797
>>490802
Tämän tarinan olen kertonut, olkoon reposti, peelot voi koittaa haistaa mun sormia.

Mä olin tuossa muutama vuosi takaperin Barcelonassa pyörimässä ja menin kaverin kans hakeen vähän löylyjä yhdestä mestasta.
Käytännössä kyseessä oli vallattu teollisuushalli jonka sisälle oli kasattu hökkelikylä.
Kaveri lähtee käymään hallin perällä olevassa toimistossa johon pääsy ainoastaan tietyillä henkilöillä. Mä jään istuskelemaan jonkun paikalle jättämän romusohvan päälle ja jatkan sen grillatun kanan raastamista(tolkuttomat mässyt päällä) kun huomaan et joku rakki kiertelee siinä ympäri mua vahdaten. No hei, mä rakastan koiria yhtä paljon kuin Hitler ja tykkään pehmeästä kanan nahasta yhtä paljon kuin Elvis huonosti paistetusta pekonista.

Mä ihmettelen ku se ei hauku tai mitään, jatkaa kiertelyä eikä tuu kymmentä metriä lähemmäksi vaikka mä heiluttelen kokonaista kanan vatsanahkaa sille.

Sit siihen tulee yks jamppa joka asuu siinä istumaan siihen, jauhamaan paskaa ja tsekkaamaan et mitä mä siinä jumitan. Sit se koira vasta suostu tulemaan ja nappaamaan sen äkkiä multa.

Tätä koiraa pitää ymmärtää, kyseisessä teollisuushallissa asui ainoastaan laittomia keskiafrikkalaisia siirtolaisia. Se koira näki valkoisia melkein ainoastaan ratsioissa.

Hyvä juttu oli ettei mulla ollu kumminkaan haalareita päällä. Yks paikallinen putkimies oli kuulemma käyny hakees sieltä 'toimistolta' perjantaipussiaan työvaatteissa ja tällä koiralla oli vissiin välähtäny päässä jotain sinne suuntaan että "nyt niitä ei oo täällä kuin yksi!"

[ 5 viestiä | ]