asd asd
Hapsin sisko Hapsin sisko
Muistakaa harjata hampaita kaksi kertaa päivässä! Muistakaa harjata hampaita kaksi kertaa päivässä!
Annan busun :3 Annan busun :3
ime sitä ime sitä
Whee! Whee!
Hyvä nimi Hyvä nimi
Dubstep kissa muuvit Dubstep kissa muuvit
aina kolmelta aamuyöstä aina kolmelta aamuyöstä
Hehe Hehe
Moukat Moukat
Valokuvaajan unelma Valokuvaajan unelma
Gamer chairs Gamer chairs
Hyvää joulua Hyvää joulua
buuurrbbb buuurrbbb
Koiranaama Koiranaama
Grillin tekoa Grillin tekoa
Koirour Koirour
Kuninkaiden kusilaari Kuninkaiden kusilaari
maagi maagi
ruski gongola ruski gongola
Börheä kädenjälki :3 Börheä kädenjälki :3
Jihad joulua vääräuskoisille Jihad joulua vääräuskoisille
Turkey slurpie Turkey slurpie
 778 näyttökertaa, 7 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 26.08.2020 17:12:07
[ + 4 | ]

Se olikin vain metku johon tyhäm antifantit meni ;D


26.08.2020 21:58:57
#379893 [+-] Piilota Suosittele

virkavalta ehdottaa sellaisia asioita kuten poistu ajoneuvostasi ja pidä kädet näkyvillä. Mitä teet?

1) tottelet kuuliaisesti ja rauhallisesti, vältät äkkinäisiä liikkeitä
2) pysyt autossa ja annat toisen käden vaeltaa näkymättömissä, mussutat omiasi
3) teet 2) kunnes näet ampuma-aseen, tajuat tilanteen vakavuuden ja siirryt 1)
4) teet 2) vielä aseen nähtyäsikin, käyttäydyt muutenkin kaikin puolin epäilyttävästi

kenen tahansa pitäisi tajuta että vaihtoehto 4 johtaa huonoon päivään kaikille asianomaisille luvattoman suurella todennäköisyydellä.

27.08.2020 00:21:17
#380003 [+1] Piilota Suosittele

>>379940 Blm on kyllä ihan täyttä paskaa. Ja minusta kyllä pitäs rankaista huumeiden käyttäjiä, koska ei kukaan pakota niitä käyttämään. Tämäkin kuoli yliannostukseen jota ei koskaan tulla korjaamaan valtamediassa vaan syy laitetaan muille. Joo polviniska homma on kyllä väärin mutta siihenhän kyseinen henkilö ei kuollu. Sen myönnän et jenkkilässä poliisit kyllä käyttää liikaa voimaa ja liipasinsormi on liian herkkä ja siihen kyllä pitäisi puuttua.

27.08.2020 02:53:53 | 02:54:12
#380066 [+-] Piilota Suosittele

>>380003 Jos käytöstä rankaistaan niin se vaan lisää rikollisuutta ja huume kuolleisuutta. Tässä tietenkin poikkeus koska oli auton ratissa. Siitä tietty rattijuopumus syyte. Jenkeissä varsinkin ihan liian suuret tuomiot huumeista. Sotaa huumeita vastaan ei voi voittaa. Parempi on tehdä siitä laillista ja verottaa. Suomessa oli muuten 50 luvulla esimerkiksi heroiini apteekissa. Kiellettiin loppujen lopuksi YK:n painostuksesta. Ei silloin kuollut yhtään sen enempää ihmisiä yliannostukseen kuin nytkään. Luultavasti vähemmän

[ 7 viestiä | ]