Lame Selfie Bee Lame Selfie Bee
Puhalla ruutuun (ei ole screamer!) Puhalla ruutuun (ei ole screamer!)
Näin leikkaat pizzan Näin leikkaat pizzan
Ei jaksa keksiä otsikoita 88 Ei jaksa keksiä otsikoita 88
Miten on, valkoinen nainen? Miten on, valkoinen nainen?
Monikäyttöinen iloinen käsimerkki Monikäyttöinen iloinen käsimerkki
Satiiria by Pawel Kuczynski Satiiria by Pawel Kuczynski
Formula Formula
When she changes her bio to single When she changes her bio to single
valkonaama valkonaama
French Taunting the Knights of the Round Table French Taunting the Knights of the Round Table
Menisitkö muualle? Menisitkö muualle?
Tuoksukynttilä Tuoksukynttilä
Best sex of your life Best sex of your life
Totuus tulee pullosta Totuus tulee pullosta
Jaimie Salmon Jaimie Salmon
Friendship Friendship
Lasaga Lasaga
Laskeutui pehmeästi päälleen Laskeutui pehmeästi päälleen
Kissa puhuu järkeä :3 Kissa puhuu järkeä :3
Spagettimonsteri taikoo esiin kaksi hevosta ja kastikereseptin Spagettimonsteri  taikoo esiin kaksi hevosta ja kastikereseptin
LOL LOL
Turvallisuus ennen kaikkea II Turvallisuus ennen kaikkea II
Tenacious D - Beelzeboss (The Final Showdown, lyrics) Tenacious D - Beelzeboss (The Final Showdown, lyrics)
 853 näyttökertaa, 4 viestiä, 1.15 MB, 1 tiedosto, 28.04.2020 11:56:14
[ + 4 | ]

Arman

[42454] [arman.png] [1.15 MB] [960x540] [] []
arman.png

arman alizad

(6)  · 

auto

(733)  · 

öljypohja

28.04.2020 12:35:33
#337226 [+-] Piilota Suosittele

Heh, Arman tekee nyt sitä hulluimmat naapuririidat ohjelmaa ja luultavasti tulee täällä EP:llakin käymään.

Seinäjokelaiset tietää kyllä erään sekopäisen puuha-peten kyrkösjärveltä..

Pitäkää sormia ristissä että ne ottaa mut paikallisoppaaksi, mä haluan oikeesti nähä sensuroimattoman version siitä mitä tapahtuu ku Arman koputtaa sen jätkän ovelle.. XD

28.04.2020 18:12:21
#337291 [+-] Piilota Suosittele

Ölpästäpä tuli mieleen, että pahimmat allensapissijät ovat olleet itsellä Opeleita ja seuraavaksi tiputteluvuorossa olikin SLK-Mese.

Yllätys, että Mesessä sekin johtui anturiviasta... niitä jukolauta meinaan SLK:ssa riitti... antureita ja vikoja niissä antureissa. Hieno auto toki silti.

No, vähän yksi 309 Pösökin saattoi joskus tipauttaa... lähinnä se kyllä tiivisteestä vaan sitä tihkui pitkin koneen kylkiä... ei kotipihaan kyllä tiputellut. Asentajakaveri kyllä joskus totesi, että ei tarvitse ruostesuojata, kun on hyvin öljytty. Ei kuitenkaan liikaa kun katsastusmies aina vain totesi, että vähän näyttäisi tihkuvan. "Joo, oho"... ja monta kymmentä tuhatta kilsaa ajettiin kunnes tuli vaihdettua pois. Ja 10 vuotta sen jälkeenkin joku R-kioskin myyjä sillä ajoi (ehkä joku sen kannentiivisteen jo vaihtoikin), kun sen näki säännöllisesti.

28.04.2020 20:01:44
#337317 [+1] Piilota Suosittele

hyvin on toi arabi keplotellut itsensä pois poliisi kavereiden avulla. oli pedofiliaa ja 3 raiskaus syytettä. poliisi kamut "hukkasi" ilmoitukset kahteen kertaan.

[ 4 viestiä | ]