Tytti kusi jo koko homman ja Sanna kuittasi kusemiset tekstarilla, joten tämä peli on jo menetetty.
Kiitos @TyttiTup sellaisten asioiden hoitamisesta, joihin ei ole osaamista eikä kapasiteettia. Ja kiitos @JauhoBileSanna kun asia ei voinut vähempää kiinnostaa, vaan piti ryypätä ja taas tehdä Eurooppaan tätäkin kautta jättikokoinen rahalahjoitus.
Ei yhtään enää rahaa Eurooppaan eikä tietenkään myöskään heimopäälliköille tai minkälie Kirgisian tms. tupakoinnin vähentämiseen. Rahat vain Suomeen ja suomalaisille.
Ja yrityspuolellakin voi vain todeta, että nyt viimeistään pitää ymmärtää, että Saksaan ei tule sijoittaa eikä investoida mitään.
>>600125 Saa nähdä, pystyykö mitään. Toisaalta täytyy muistaa että hallitus tarjoili uniperinratkaisuksi, että suomi vaan maksaa ja maksaa ja maksaa, mutta painostuksen alle joutuivat kokeilemaan jotain muutakin.
[
11 viestiä
|
]
⭰
Hutisalo ding dong!
Vihreää harhaa.
Hyvin meni taas 🤦♂️
Jenkeissä
Verotusta lisää..
Polpotiikkaa
Neljä ratkiriemukasta kuvaa
Sananvapaus..
Sanna on isänmaallisesti suuntautunut.
Paavo presidentiksi!
SDP ja väärä säästäminen
Vihreiden uusi puheenjohtaja.
Meemit.
aivotonta menoa
Sanna taas kärähti valehtelusta.
Veronmaksaja.
Vihreä ekonomisti 🤦♂️
Protesting Donald Trump Strictly for Pussy
sanna kukkarossa
Memuja
Tohtori William Pierce kertoo totuuksia juutalaisista.
Redskins Owner Caves To Leftist Mob Decides To Change Team Name