Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 731 Medioita 816

Kaikki politiikkaan liittyvä

Vihreät Vihreät
Marx Marx
Meikän ilme kun kuuntelen vihervasureiden kovistelua.. Meikän ilme kun kuuntelen vihervasureiden kovistelua..
Joe-setä tykkää vapaudesta Joe-setä tykkää vapaudesta
Suomen Trump 🤣 Suomen Trump 🤣
Jussi Halla-aho pormestariksi Jussi Halla-aho pormestariksi
Hutisalo 🤦‍♂️ Hutisalo 🤦‍♂️
GOD EMPERIOR GOD EMPERIOR
Virheiden ämmäkaartin mainos Virheiden ämmäkaartin mainos
Parempi ihminen 🤤 Parempi ihminen 🤤
verkkouutiset verkkouutiset
officer tatum officer tatum
kaasua kaasua
SDP SDP
Laitetaan nyt tännekin tämä Laitetaan nyt tännekin tämä
Vähän luikuria voi aina laskea. Vähän luikuria voi aina laskea.
Trudeau. Trudeau.
Helppoa, kun sen osaa Helppoa, kun sen osaa
Demariäänestejä, kun Sanna Marin kertoo mitä huulipunaa käyttää Demariäänestejä, kun Sanna Marin kertoo mitä huulipunaa käyttää
Sanna taas kerran. Sanna taas kerran.
Ministerit B-Studiossa Ministerit B-Studiossa
Mitä? Mitä?
Mitä mieltä trump on äänestäjistänsä Mitä mieltä trump on äänestäjistänsä
Sanna ja ulkopol. Sanna ja ulkopol.
 309 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto
06.11.2021 00:32:49
[ + 3 | ]

Nurkkakuntaiset ihmisvihaajat

[58157] [tiedosto.jpg] [0.06 MB] [518x600] [] []
tiedosto.jpg

sarasvuo

 · 

persut

(232)  · 

mielisairaus

(49)
06.11.2021 03:32:46
#513406 [+-] Piilota Suosittele

>>513398
Faija joutu kerran semmosen paskanjauhannan uhriksi, ettei ois ollu just Sarasvuo. Puhu ihan sekavia ja puuta heinää tunnin verran firman työntekijöille ja sitten lähti vittuun isot rahat kourassaan. Miksi firma etes hommas sen puhumaan sinne on jääny mysteeriksi. Jos esimerkiks duunina on laittaa paketti pöydältä rullakkoon niin mihin vittuun siinä hommassa tarvitaan tunnin mittasta puhetta joltaki kusiluikkarilta, että osais työnsä paremmin?

06.11.2021 12:41:05
#513507 [+-] Piilota Suosittele

>>513406

Konsultti on juuri näin rahansa tienaava. Konsultti ohjaa ja kysyy mihin suuntaan pitäisi mennä. Asiakas itse keksii itselleen oikean vaihtoehdon ja konsultti kerää suuret rahat tästä.

Voe vittu että on idioottia toimintaa välillä firmoissa. Posti on parhaita näyttöjä tästä idiotismista.

07.11.2021 01:49:47
#513703 [+-] Piilota Suosittele

>>513507
Postipa hyvinkin nyt ku arvasit oikein..

Toki vois itekki alakaa turhanpäiväseksi konsultiksi. Kertois vitsejä ja höpöttäis mitä sattuu niin siitä sais aina tonnin tai pari per firma. Sitte vielä laitattais uhureiksi joutuneet vastaamaan johonki idioottimaiseen galluppiin, että haluaisko ne vielä jatkossaki kuulla vai tunkisko ne mieluummin chiliä perseeseensä.

[ 6 viestiä | ]