Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 821 Medioita 816

Kaikki politiikkaan liittyvä

Kokoomus Kokoomus
Vihreiden typeryys. Vihreiden typeryys.
Suur-Suomi Suur-Suomi
Persujen npc-lampaat Persujen npc-lampaat
Vain elämää. Vain elämää.
Vasemmiston älykkyys.. Vasemmiston älykkyys..
SoyBoy SoyBoy
Closer look - Frumph edition Closer look - Frumph edition
Neekerit viihtyy koulussa Neekerit viihtyy koulussa
Me oltais voitu saada kaikki mut jotkut halus olla vasuripellejä Me oltais voitu saada kaikki mut jotkut halus olla vasuripellejä
Halla-aho samaa mieltä kuin Paavo Arhinmäki Halla-aho samaa mieltä kuin Paavo Arhinmäki
SDP VS PS SDP VS PS
Putinin trollin äkykkyys osa 476 Putinin trollin äkykkyys osa 476
Oho, taas marinaa.. Oho, taas marinaa..
Sdp:n nuordementiaosasto esittää Sdp:n nuordementiaosasto esittää
Hoitajat Hoitajat
Vuosisadan paras vitsi: Väittivät olevansa jumalan valittuja. Vuosisadan paras vitsi: Väittivät olevansa jumalan valittuja.
Vasemmisto. Vasemmisto.
Mitä vittua ja Osmo Mitä vittua ja Osmo
Jee! Jee!
Faktaa. Faktaa.
Oli uutisissa.. Oli uutisissa..
Hallitus suorittaa Hallitus suorittaa
Amerikka update Amerikka update
 286 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.48 MB, 1 tiedosto
03.11.2021 13:54:03
[ + 3 | ]

Tosimiesten camikivat..

[58054] [webcamnazis.mp4] [1.48 MB] [268x386] [] []

rasismiluola

(5)
03.11.2021 21:05:48
#512736 [+-] Piilota Suosittele

Tätä menoa myöten nää veitikat vielä lähtee kohta kaduille poistamaan saastan. Siinä sitä sitten ollaan ihmeissään ku unelman toteutuminen ottaakin täysin yllättävää takapakkia.

04.11.2021 05:19:03
#512864 [+-] Piilota Suosittele

>>512850
Ei ei, nyt ymmärrit ihan väärin. Kattos nääs niin sitte ku torvet soi ja kuttuu oikiaoppiset luolistaan niin kaikki vihervassarit, kokoomuslaiset, demarit, ärkoopeelääiset, turtiaiset ja mitä niitä ny muita onkaan niin roudataan semmosen viien kilometrin pitkän ojan varteen ja sitten kollektiivisesti helepotettaan niien olua siten, että saavat kaikessa rauhassa ottaa ittelleen hyvän asennon kunnes rattorilla (kauhukuormaaja vai mikä hevon perkele se nykynimellä onkaan) törkkästään multaa piälle niin maalimasta tullee heti kertaluikauksella vähemmän ahistava paikka ihimisille, ku aliolennot saadaan unten maille.

Joku viherperkele vinku mulle kerran linjoilla, että kuka muka kykenis semmosta tekemään niin sannoin, että mää vaikka maksasin siitä. Ei vastannu ennää toiste. Sitäpaitti oon tässä ohimennen vähän kattellu eppäillen naapurin likkaa joka valamistaa mullekki pientä hyvinvointia ja maksa sille bonantsalla. Rahaks muutettuna niin yhteen kertaan puotettua saa litran kympillä, kahteen kertaan tiputettua parilla kympillä ja sitten sitä kolomeen kertaan tippunutta (jota ittekki uskaltaisin maistaa) saa kolomella kybällä nollaseiskan putelin, mutta vaan kavereille siihen hintaan. Ku voltteja on sentään 86-92 niin semmosen valmistamisessa menee vähän aikaakin. Kilijua toki myyn 1,5 eurolla litran.

Eppäilin viime kesänä, että onko siinä mittään järkiä, mutta ku sain rämpättyä varastoon valamiit putket ja muut niin kyllä yhen litran myynnillä saa kustannettua uuet hiivat ja sokerit. Puuta toki menee ku lämmittelee pannua, mutta se mennee ihan vaan harrastuksen piiriin. Ja saa siinä ohimennen lämmitettyä makkaroitaki, hehe.

[ 7 viestiä | ]