Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 983 Medioita 817

Kaikki politiikkaan liittyvä

Jospa Nordinin fanittajat lopulta hahmottaisivat Jospa Nordinin fanittajat lopulta hahmottaisivat
Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle! Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle!
Glopalismi Glopalismi
Hesari 🤣 Hesari 🤣
Tahdotko tämän päättämään turvallisuudestasi? Tahdotko tämän päättämään turvallisuudestasi?
Ano ja VKK vouhotti olevansa passi vastaisia.. Ano ja VKK vouhotti olevansa passi vastaisia..
Make America Sane Again Make America Sane Again
Miljonäärivero Miljonäärivero
söi haravan söi haravan
Jussin kirjoitus. Jussin kirjoitus.
Persujen npc-lampaat Persujen npc-lampaat
Meemi Meemi
Mitä mieltä trump on äänestäjistänsä Mitä mieltä trump on äänestäjistänsä
Idiootit eivät koskaan opi! Idiootit eivät koskaan opi!
Somppulat Somppulat
Kaksoistandardit Kaksoistandardit
Uus ö-luokan Amerikkalainen elokuva: Avaruusnekrujen kosto Uus ö-luokan Amerikkalainen elokuva: Avaruusnekrujen kosto
Yle propagandaa taas 30. Yle propagandaa taas 30.
Faktantarkastus iski :D Faktantarkastus iski :D
Suomessa ei ole kulttuuria Suomessa ei ole kulttuuria
2 på gonget 2 på gonget
Iikka ja Riikka Iikka ja Riikka
DoZentti taas 🤣 DoZentti taas 🤣
Sofia Virta - vihreät Sofia Virta - vihreät
 334 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.48 MB, 1 tiedosto
03.11.2021 13:54:03
[ + 3 | ]

Tosimiesten camikivat..

[58054] [webcamnazis.mp4] [1.48 MB] [268x386] [] []

rasismiluola

(5)
03.11.2021 21:05:48
#512736 [+-] Piilota Suosittele

Tätä menoa myöten nää veitikat vielä lähtee kohta kaduille poistamaan saastan. Siinä sitä sitten ollaan ihmeissään ku unelman toteutuminen ottaakin täysin yllättävää takapakkia.

04.11.2021 05:19:03
#512864 [+-] Piilota Suosittele

>>512850
Ei ei, nyt ymmärrit ihan väärin. Kattos nääs niin sitte ku torvet soi ja kuttuu oikiaoppiset luolistaan niin kaikki vihervassarit, kokoomuslaiset, demarit, ärkoopeelääiset, turtiaiset ja mitä niitä ny muita onkaan niin roudataan semmosen viien kilometrin pitkän ojan varteen ja sitten kollektiivisesti helepotettaan niien olua siten, että saavat kaikessa rauhassa ottaa ittelleen hyvän asennon kunnes rattorilla (kauhukuormaaja vai mikä hevon perkele se nykynimellä onkaan) törkkästään multaa piälle niin maalimasta tullee heti kertaluikauksella vähemmän ahistava paikka ihimisille, ku aliolennot saadaan unten maille.

Joku viherperkele vinku mulle kerran linjoilla, että kuka muka kykenis semmosta tekemään niin sannoin, että mää vaikka maksasin siitä. Ei vastannu ennää toiste. Sitäpaitti oon tässä ohimennen vähän kattellu eppäillen naapurin likkaa joka valamistaa mullekki pientä hyvinvointia ja maksa sille bonantsalla. Rahaks muutettuna niin yhteen kertaan puotettua saa litran kympillä, kahteen kertaan tiputettua parilla kympillä ja sitten sitä kolomeen kertaan tippunutta (jota ittekki uskaltaisin maistaa) saa kolomella kybällä nollaseiskan putelin, mutta vaan kavereille siihen hintaan. Ku voltteja on sentään 86-92 niin semmosen valmistamisessa menee vähän aikaakin. Kilijua toki myyn 1,5 eurolla litran.

Eppäilin viime kesänä, että onko siinä mittään järkiä, mutta ku sain rämpättyä varastoon valamiit putket ja muut niin kyllä yhen litran myynnillä saa kustannettua uuet hiivat ja sokerit. Puuta toki menee ku lämmittelee pannua, mutta se mennee ihan vaan harrastuksen piiriin. Ja saa siinä ohimennen lämmitettyä makkaroitaki, hehe.

[ 7 viestiä | ]