Huskya pussaillaan Huskya pussaillaan
Hampurilaishaaste Hampurilaishaaste
Perkele! Perkele!
Ihana nainen Ihana nainen
Tosiystävyys <3 Tosiystävyys <3
Heinola Heinola
Olette varoitetut Olette varoitetut
Kasvomaskien hyöty vähäinen tai olematon Kasvomaskien hyöty vähäinen tai olematon
Jetman Jetman
Foxy lady Foxy lady
ROXY ROXY
Kikkeli tädä Kikkeli tädä
F**k Everything F**k Everything
Auringonlasku Nevalla Auringonlasku Nevalla
Kapteeni maito Kapteeni maito
muumin naulat muumin naulat
sitä ollaan pesulla :3 sitä ollaan pesulla :3
Mielenosoitus Mielenosoitus
Ajattara - Suru (Official Music Video) Ajattara - Suru (Official Music Video)
Työnsi katanan perseeseensä Työnsi katanan perseeseensä
Intersektionaalisen feminismin kommunistinen kansantasavalta Intersektionaalisen feminismin kommunistinen kansantasavalta
köllöttelyä isännän kanssa :3 köllöttelyä isännän kanssa :3
<3 <3
Munia Munia
 614 näyttökertaa, 13 viestiä, 3.43 MB, 1 tiedosto, 10.04.2026 12:42:12
[ + 3 - | ]
👑 Katsotuin 10.04.2026.

kanasalaatti

[87316] [GFY_TV_on_X_Vegan_Chicken_Salad_httpst.coEiGQINoWNA_X_(1).mp4] [3.43 MB] [360x640] [68.42s] [] []

kana

(136)  · 

salaatti

(25)  · 

vegaani

(63)  · 

onkohan feikki

 · 

ihansama

10.04.2026 13:20:10
#748152 [+4] Piilota Suosittele

>>748150 Yleensähän nämä tunnistaa myrkyllisen värisestä, lyhyestä tukasta ja lävistyksistä naamassa. Viimeistään sitten tietää, kun viimeisintä huutoa oleva iPhone kaivetaan esille. SDP:n, vasemmistoliiton, LGBTQ+:n ja Elokapinan pinnit on myös näkyvästi esillä.

10.04.2026 17:53:50
#748199 [+-] Piilota Suosittele

Kaikki haluavat olla "influenssereita" nykyään, kuka ehtii niitä kaikkia seurata, vaikka AI ja robotit veisivätkin työt.

>>748152
tunnistaa myrkyllisen värisestä, lyhyestä tukasta ja lävistyksistä naamassa. Viimeistään sitten tietää, kun viimeisintä huutoa oleva iPhone kaivetaan

Mutta tuolla ei ole kuin vähän hiustenkärjistä värjätyt, mutta selväksi asian tekee tuo röyhkeä käytös.

Kunpa vegaanit ei ikinä söis mitään muuta, edes vitamiini- jne. -lisiä ni ne kuolis B-12 vitamiinin puutokseen muutamassa vuodessa, sitä ennen niistä tulee hulluja kuten tämä nainen jota silti panisin ja joka haluis mun multaista paskaista kusista kyrpää kunhan sanon olevani vegaani myös.

11.04.2026 00:10:51
#748286 [+-] Piilota Suosittele

Paras vegaani on kuollut vegaani. Ja siis nyt en puhu kasvissyöjistä, koska ne on ihmisiksi laskettavia, mutta MINÄ OLEN VEGAANI.... no, kyse on vähän ku neukuista. Venäläinen on ihminen, kun taas ryssä ei ole. Sama juttu näiden piipertäjien kans. Jos et voi tai halua syödä jotain safkaa niin elä vittu tilaa sitä! Vähän ku mä menisin baariin ja tilaisin greippilonkun ja sitten rupeisin valittamaan, että siinä on greippiä joten mä en voi sitä juoda. Jeesus saatana.

[ 13 viestiä | ]