ja nämä yliopistolla terrorisoivat LGBTQ palestiinan puolesta riehujat voisivat myös kysyä egyptiltä, jordanialta, syyrialta ja libanonilta, mikseivät ota näitä hätää kärsiviä palestiinalaisia turvaan omalle maaperälleen?
Jordania: Ei vitussa oteta, vuonna 1970 ne yritti vallankaappausta täällä ja niiden miltantti porukka aiheutti konfliktin, jonka seurauksena meidän kuningas nolattiin ja jouduimme pyytämään apua ISRAELILTA!(Musta syyskuu)
Libanon: Ei helvetissä! Meillä oli jo sisäisissä ongelmissa tarpeeksi, niin ne saatanat yritti vielä vetää meidät vielä syvemmälle paskaan.
Syyria: Ei, ei, ei! Me ollaan jeesitty tota sakkia ja no, tuota ne on aina vaan enemmän vetänyt meidät ongelmiin israelin kanssa, ilman iranin apua meidän valtio olisi luhistunut jo noin +30 vuotta sitten, mutta ei meillä nytkään hyvin mene.
Egypti: Ei mitään asiaa tänne, apua voidaan lähettää, mutta ei majoiteta "pakolaisia". (Musta syyskuu)
En kyllä itsekään lahjoittaisi Palestiinan siviileille mitään kovin herkästi, koska joko Hamas tai Israel nappaa kuitenkin lahjoitukset taskuunsa tai vähintään takavarikoi ne.
[
4 viestiä
|
]
⭰
Matut Belgiassa
Rauhan uskonto
isis lapsi
Paavo Suuren voimajalka
näin siinä käy
mattorallit
Äänestä oikein.
sananvapaus
terroristi ottaa rennosti
vieraslajit
älä anna apinalle koraania
nyt on psykoosit
pommiapu
mihinkä muuhunkaan noista ois
tehtiin itse ja
terroristien poisto
Kela has no money to you
Fatim diarra
Kyllä kannatti, kun sai mitalinkin. + muut sankarit.