haha, homot haha, homot
Modaamisen iloja Modaamisen iloja
Tuhatkauno hukassa Tuhatkauno hukassa
meemut meemut
Praise till you're hollow Praise till you're hollow
ave maria ave maria
mac&cheese mac&cheese
Meistä tuli muurareita Meistä tuli muurareita
Pako :3 Pako :3
bachia bachia
Painajaispolttoainetta Painajaispolttoainetta
elämän koulu elämän koulu
paskaa :D paskaa :D
Haleja! Haleja!
Audrey Hepburn Audrey Hepburn
Voi tumma mies mitä teet! Voi tumma mies mitä teet!
Kissa Kissa
amerikka amerikka
Sweden-No-Go Sweden-No-Go
Yhdeksän Yhdeksän
Kokkailua gordon ramsayn kanssa Kokkailua gordon ramsayn kanssa
Älä laita tällästä Älä laita tällästä
The Sky Lords The Sky Lords
Baijaddava bendele :3 Baijaddava bendele :3
 791 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.2 MB, 1 tiedosto, 22.12.2024 01:19:14
[ + 3 - | ]

Japanianiassa

[76096] [6dbce0128c8404e9.mp4] [4.2 MB] [460x816] [44.47s] [] []

japani

(222)  · 

ei neekereitä

 · 

turvallista

 · 

hentaineekeri

(13)  · 

vinosilmä

(34)  · 

rasismi

(148)  · 

nippon

(11)
22.12.2024 07:47:32
#668373 [+5] Piilota Suosittele

Entisillä kotikulmilla olevan k-marketin arkea: *Anteeksi, saisinko laatikon sandelsia?* Myyjä: "Pieni hetki, tuon sen teille kassalle", kaikki alkoholi monipakkaukset myymälän takatiloissa, kiitos sekakäyttäjät, alkoholistit ja nistit.

Saman lähiön toisenpään prismassa on kassoilla, p-hallin ovilla ja ulko-ovella kyltit "Pakkaathan ostokset kasseihin jo kassalla, ostoskärryjen vienti ulos kielletty!" kiitos ympäri lähiötä ostoskärryjä levitelleet neekerit ja ählämsählämit.

Vielä +15 vuotta sitten kyseisen lähiön läpi uskalsi kävellä naisetkin pienessä juubassa viikonloppu yönä, nyt arki ilta, selvinpäin, alle 10min ja joku sekakäyttäjä tulee sönköttämään jotain bussirahasta ja tupakasta, hermostuu ja lähtee käsittämättömiä mökeltäen menemään kun sanon että ei tipu, ei ole.

Erään kolmen talon kompleksin pihalla afrikkalaisten älämölö heimo riita / huutokilpailu.

Entisen kotitalon viereisestä pysäkkikatoksesta tuli nuori arabi hemmo kysymään tarvitsenko pilveä.

Itse voi vain todeta että helvetin hyvä kun on varaa asua muualla...

22.12.2024 09:08:21
#668380 [+-] Piilota Suosittele

Joku kk sitten jenkkilässä riehuva väkijoukko murtautu ikkunasta apple storeeb ja mätti kassit täyteen puhelimia. Heti kun ne vei liikkeen ulkopuolelelle ne alko vilkkumaan ja piippaamaan. Siihen ovelle ne oli sitten jäänyt, veikkaan että ei nuokaan japanialaiset käyttökelpoisia oikeasti ole ja vähintään ovella hälyttää

22.12.2024 12:30:04
#668395 [+-] Piilota Suosittele

>>668380
Varmaan joku IMEI pitää avata et toimivat. Muuten ovat tuollaisia kivoja paperipainoja. Telkkareissaki on ns. myymäläasetus niin miks ei noissa.

25.12.2024 13:52:49 | 13:53:18
#669161 [+-] Piilota Suosittele

>>668329 500vuoden kokemus siitä miten intialaiset kaupparatsut oppii lukemaan, kirjoittaan ja tekemään töitä. Voisko nuo palauttaa Intiaan samanlailla kuin pandatkin Kiinaan?

[ 8 viestiä | ]