Tunne taulukko Tunne taulukko
Tulevaisuuden halutuin ammatti eli maalausteline Tulevaisuuden halutuin ammatti eli maalausteline
Rinsessa Rinsessa
Outi. E Outi. E
Kakko vaan nauroi Kakko vaan nauroi
matoa,leveä kuljetus ja namuja matoa,leveä kuljetus ja namuja
Muna tonne Muna tonne
robotit pakottaa robotit pakottaa
Vihreät II Vihreät II
Uusi ihana muoti-ilmiö by instagram Uusi ihana muoti-ilmiö by instagram
Kun on tarpeeksi rohkea niin... Kun on tarpeeksi rohkea niin...
Olitkos nukkumassa? Olitkos nukkumassa?
Triple Whopper Triple Whopper
Huutista🤣 Huutista🤣
Pappa Ranskassa Pappa Ranskassa
Pv Pv
Ah shit Ah shit
tyynyt tyynyt
Yksisilmäinen hirviö Yksisilmäinen hirviö
Moniosaaja maalilla Moniosaaja maalilla
Jonnen kaste Jonnen kaste
Elämän polun varrella on hyvä pysähtyä lipaisemaan nenää :3 Elämän polun varrella on hyvä pysähtyä lipaisemaan nenää :3
Selevä Selevä
Kuvakommentti Kuvakommentti
 665 näyttökertaa, 4 viestiä, 10.43 MB, 1 tiedosto, 23.11.2024 23:17:07
[ + 4 - | ]

Miehen paras ystävä

[75066] [tiedosto.mp4] [10.43 MB] [460x458] [217.00s] [] []

koira

(1244)

koditon

(12)

narkkari

(48)

rikollinen

(112)

huume

(57)
24.11.2024 10:33:15
#661723 [+-] Piilota Suosittele

valitettavasti koiruli ei ole ikuinen.. mitenhän hepulle käy, kun murrella ikä tulee vastaan.. saattaa samalla viikolla mennä ittekki, jos ei oo saanu elämäänsä järjestykseen.

25.11.2024 04:12:18
#661900 [+-] Piilota Suosittele

Mulla ei sentään oo taustalla mömmöjen väärinkäyttöä, mutta ymmärrän tasan tarkkaan tän hemmon selityksen koirista. Sanonki tuota omaa sessuani terapiakoiraksi. Sillä on nyt ikää 11,5 vuotta. Ku siitä aika jättää niin sen jälkeen oikeastaan millään ei oo enää mitään merkitystä. Sitten joku päivä istun nojatuoliin, tyhjennän henkilökohtasen apteekkini monella litralla tiukkaa viinaa.

25.11.2024 22:28:36
#662080 [+-] Piilota Suosittele

>>662048
Juu ei. Pennun kanssa pitäis kyetä leikkimään ja ulkoilemaan paljon. Kroppa on menny vuosi vuodelta vaan paskemmaksi ja liikkuminen alkaa olla jo saamarin kivuliasta ku nivelet ja selkä brakaa. Ois väärin ottaa pelkkää kotikoristetta ku kyllä koiran pitää saada lenkkeillä ja touhuta reippaasti. On mulla nuo linnut täällä kuitenki, mutta niihin ei oo niin kovaa tunnesidettä ku sessuun. Todennäkösesti olisivat vaan tyytyväisiä ku tää talipallo tulis ruokalistalle.

[ 4 viestiä | ]