Rullit tuli ja meni Rullit tuli ja meni
ryöstö, ryöstö,
Hallelujaa Hallelujaa
Austökstöks. Austökstöks.
Taas pari kuvvaa Taas pari kuvvaa
tasa-arvon elukit tasa-arvon elukit
Normal face Normal face
Kaalevi tuli luokkaan. Kaalevi tuli luokkaan.
Tyä ukkoa vituttaa Tyä  ukkoa vituttaa
molested by downie molested by downie
taidolla tai tuurilla taidolla tai tuurilla
Tonnikalaa ja maitoa kiitos Tonnikalaa ja maitoa kiitos
Love is love Love is love
Seems legit Seems legit
Terveellinen vaihtoehto Terveellinen vaihtoehto
seinät eivät pysy paikallaan seinät eivät pysy paikallaan
Friends CYKA BLYAT edition Friends CYKA BLYAT edition
Iskostus Iskostus
Siskon sormetus Siskon sormetus
Erot nykyhallituksen ja PS:n välillä. Erot nykyhallituksen ja PS:n välillä.
täytetty alkuperäispiirrostyty täytetty alkuperäispiirrostyty
lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ei majoneesia ei majoneesia
myydään vähänkäytetty paita myydään vähänkäytetty paita
 998 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.76 MB, 1 tiedosto, 10.06.2024 21:07:59
[ + 2 | ]

työmies

[71057] [tyomies.png] [0.76 MB] [721x960] [] []
tyomies.png

työmies

(37)  · 

katalysaattori

(10)  · 

mustalainen

(156)  · 

manne

(193)  · 

työ

(114)  · 

varas

(152)  · 

ravineekeri

(70)  · 

ähly

(64)  · 

rosvo

(86)  · 

rikollinen

(112)  · 

työkyvyttömyyseläkeellä

(67)  · 

leif

(40)  · 

työtön

(107)
11.06.2024 19:46:30
#626360 [+-] Piilota Suosittele

>>626319
Tuosta C5:stä ainoan rahan saa painon mukaan romuttamosta. :D

Shitikkamiehet jakelee joviaalisuuttaan vanhoja aluvanteitakin ilmaiseksi keskenään (ellei ole hyvät renkaat, jolloin pyytävät rahaakin).

Yhdellä kaverilla oli joskus aikanaan kymmeniä Shitikoita. No, olihan siellä jokunen Pökökin ja lauma Relluja, mutta Shitikoita oli ja paljon. Sitten piti ranchi myydä ja olikin vähän enemmän haasteita Shitikoiden kadottamisessa. Aluksi niitä meni hyviin koteihin, mutta aikajanan juostessa siellä meni harvinaisuuksiakin jo paaliin. Harmi.

Hitto, 2 vuotta sitten melkein ostin Mersun sijaan helvetin harvinaisen Shitikan. 3 litran bensakoneella varustetun parisataa heppaisen Xantian. Xantia Activa V6 190hp. Koitin tinkiä jonkun verran, siinä olisi vähän ollut seisonnan jälkeen laitettavaakin nimittäin ja auto oli 90-luvun lopusta. Komeassa kunnossa ja useita tonneja hintaa, tarjosin siitä tosiaan, mutta myyjä vähän empi ja auto ostettiin ulkomailta näkemättä. Meni Ranskaan, oli sen verran harvinainen. Itse en arvostanut ihan niin paljoa sellaista, joten lisää taaloja ja modernimpi Mersu paljon suuremmalla teholla alle vaan silvuplee.

[ 3 viestiä | ]