Iltasafkat Iltasafkat
Peitsamo Peitsamo
nopea ikkunanpesijä nopea ikkunanpesijä
amazon tulee suomeen amazon tulee suomeen
ansa ansa
Kiinakin on valmistautunut uuden iphonan tuloon Kiinakin on valmistautunut uuden iphonan tuloon
Ranskan kuningatar kylvyssä :3 Ranskan kuningatar kylvyssä :3
vakoilu vakoilu
Agraaris-kvantitatiivinen ongelma Agraaris-kvantitatiivinen ongelma
Lentskarissa Lentskarissa
Biohazard Biohazard
me ollaan puussa :3 me ollaan puussa :3
Himo läski Ricardo Himo läski Ricardo
taru siipien herrasta taru siipien herrasta
jammaileva kisse jammaileva kisse
pewdiepie end pewdiepie end
Hampsun peti Hampsun peti
Äänet oli varmaan tasoa sian tappaminen Äänet oli varmaan tasoa sian tappaminen
Burger Burger
potenssi ongelmia potenssi ongelmia
shakkimatti litteä maa shakkimatti litteä maa
Tuttu tunne Tuttu tunne
Draaman oppitunti elämänkoulussa Draaman oppitunti elämänkoulussa
Hohhoijakkaa! Hohhoijakkaa!
 441 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.27 MB, 1 tiedosto, 03.09.2024 16:12:55
[ + 1 | ]

Kirppari-Kalle

[73029] [Kirppari-Kalle.jpg] [0.27 MB] [1125x1271] [] []
Kirppari-Kalle.jpg

kirppari

 · 

kalle

(14)  · 

kirppari-kalle

 · 

whatsapp

(7)  · 

beta

(7)  · 

pakit

06.09.2024 11:31:37
#645657 [+-] Piilota Suosittele

>>645367
>>645153
>>645149
>>645132
Riippuu ihan mimmosesta sankarista puhutaan. Minäkin voisin muutamalle henkilölle vastata aivan samalla tavalla, vaikka pyytäisivät kaveriporukkaan baariin, oli sukupuoli mikä tahansa. Näin hyvänä esimerkkinä, eräissä illanistujaisissa yks sankari päätti istua pöytää, sanoin että se paikka on varattu. Rupes änkemään väkisin, nostin se korvasta ylös ja ärähdin että se paikka on varattu. "No mä istun täs nii kauan et ne tulee" :O Siis aivan käsittämätön jätkä, seuraavalla kerralla nostin sitä niskavilloista ja tämä parkuu. Lopuks siirty tuoliin joka oli seinän vieressä etten pääsis repii sitä siitä. Kun seuralainen tuli vessasta, vaihdettiin pöytää ja eikös tämä sankari yrittäny änkeä sinnekkin. Lopuks minä ja se muija molemmat karjastiin sille "MENE NYT VITTUUN SIITÄ!" ja tämä vastaa "miks?" :O

Joten ymmärrän hyvin, jos jollekkin haistatetaan tällä tavoin vitut heti kättelyssä jos kysyis baariin.

07.09.2024 00:26:59
#645797 [+-] Piilota Suosittele

>>645657
No tottakai, mutta pointti olikin eri.

Kerran olin kierrättämässä kavereita lähikylien baareissa ku oli meikän vuoro olla kuskina niin ku päästiin Muhokselle niin mentiin käymään paikallisessa. Autio mesta joten istahettiin looshiin. Äkkiväkkiä siihen ilmestyy joku viiden kympin hutsu ja yli kaksmetrinen ja varmaan kakssataakilonen jyväjemmari möliseen, että se on meidän paikka. No kohteliaasti pyydettiin anteeksi ja sanottiin, että eipä arvattu tyhjässä baarissa että pöytä on jo varattu. Istuttiin sitten toiseen pöytään niin röllipeikko ja sen huora häipy taas jonnekki hevon vittuun. Niitä ihme sekopäitä baareissa aina riittää.

Kerran kaveri oli jossaki diskoteekissa ja ku oli oottamassa vuoroaan kusilaariin niin joku mörökölli oli roikkunu vessan ovesta maaten kusen, oksennuksen ja varmaan spermankin keskellä. Oli silimät seilanneet ku flipperin kuulat kunnes oli saanu tarkennettua ja rupes syyttään kamua siitä, että se on ostanu pikkuhousut sen örisijän tyttökaverille. Kaveri on aika sanavalamis heppu niin oli vastannu, että nyt on sattunu joku väärinkäsitys sillä jos hän ostais naisten pikkuhousuja niin ostais ne itelleen.

Örkki oli hetken aikaa prosessoinu kuulemaansa ja ruvennu nauramaan selittäen, että erehty henkilöstä.

[ 6 viestiä | ]