Coronavirus VI Coronavirus VI
Africabet Africabet
Vappu Vappu
benis benis
rakkautta tunnelin päässä rakkautta tunnelin päässä
ihan hauska laji ihan hauska laji
emma kari emma kari
nonnonoo nonnonoo
Trumpetistit Trumpetistit
suomalainen ongelma suomalainen ongelma
Goottihiiren poikanen Goottihiiren poikanen
Hehe Hehe
xev bellinger xev bellinger
shit happens shit happens
Sitcom Sitcom
Hätäuloskäynti Hätäuloskäynti
onko ladattu onko ladattu
Matrix vitsi Matrix vitsi
Se parempi AK Se parempi AK
Periaatteen mies Periaatteen mies
onko suomessa yhtään nunnaluostaria ? onko suomessa yhtään nunnaluostaria ?
Hammaslääkärillä kuultua Hammaslääkärillä kuultua
Iloisia heilutuksia Iloisia heilutuksia
Ryppy diktaattorina osa IV Ryppy diktaattorina osa IV
 669 näyttökertaa, 19 viestiä, 3.95 MB, 1 tiedosto, 02.09.2024 15:56:52
[ + 3 | ]

media

[72982] [1172a37098038c23.mp4] [3.95 MB] [800x450] [41.58s] [] []

elon musk

(40)  · 

media

(26)  · 

4chan

(104)  · 

juutalainen

(179)  · 

jutku

(89)
02.09.2024 16:07:06
#644934 [+3] Piilota Suosittele

>>644932
Mulle tuli yllätyksenä, kuinka moni uskoo tälläseen mukisematta. Toisaalta Stalin joskus sanoi.. Että mitä isomman emävalheen sä teet, sitä helpompi se on uskotella idiooteille.

Jos jengi oikeasti uskoo johonkin Juutalaisten salaliittoon ihan vaan koska
Noku Elon Musk sanoi niin!


....niin voit lukea enemmän Elon Muskistya kuinka fiksusta jätkästä on kyse. Mitä nyt tarjoaa star link systeemiään ryssille jotta ne voi pommittaa enemmän siviilejä Ukrainassa, niin miten muka sellanen jätkä ois epärehellinen joka veljeilee ryssien kanssa?

Ajatella, on se tyhmää joo. Mut Elon Musk tosiaan tukee tätä salaliittoreoriaa ni kai se ny on totta hei?

02.09.2024 16:58:59
#644940 [+4] Piilota Suosittele

>>644934 pidin muskia ennen aika turhana tyyppinä, joka keksi sähköautot uudestaan.. kaikki rakasti ja ihaili sitä.. mutta, kun musk osti twitterin siitä tuli yhtäkkiä, tyhmä, pöljä ja toxinen julkisessa keskustelussa.. itse en edelleenkään juuri arvosta, mutta on se saanu suvaisevaiston sekoamaan, kun heiltä vietiin twitterissä ilmaherruus vallita mielipide ilmastoia.. typerä diili muskilta, mutta on tässä saanu kyllä nauttia vierestä seuraten lumihiutalaiden tuhoa.

02.09.2024 17:53:53
#644969 [+1] Piilota Suosittele

>>644968
Ni mitä sitte?
Suurin osa jenkeistä jotka asuu suomessa on rikkaita johtajia. Miksi? No koska aika harva jenkki tänne muutenkaan muuttaa, joten miksi ne muuttaa? tittidii! työn perässä? Aivan, joten on luonnollista että jenkkien osuus suomessa on todella hyvätuloisia sekä esimieasemassa olevia ihmisiä

Btw, Suomalaiset on juutalaisia jenkeissä, suurin osa on jääkiekkoilijoita. Salaliitto?

03.09.2024 02:26:50
#645055 [+1] Piilota Suosittele

Tartte edes mitään lähteitä kun moni noista on ihan avoimesti juutalaisia, esim. vaikka Robert Iger, Thomas Edgar Rothman, Brian L. Roberts, David_Zaslav, Marc Randolph, Mark Zuckerberg.

[ 19 viestiä | ]