Nettaillaan Nettaillaan
Vargin elämän tarkoitus Vargin elämän tarkoitus
Mites teidän tuhmat joulukoristeet? Mites teidän tuhmat joulukoristeet?
Ympäri meni Ympäri meni
Helppoa Helppoa
Dog Breed Deformities Dog Breed Deformities
Näppärästi pärjaa Näppärästi pärjaa
4 asiaa mitä et voi valita 4 asiaa mitä et voi valita
Kirveen heilutusta Kirveen heilutusta
Tyrmäys Tyrmäys
Pidempi oppimäärä (hallelujaa) Pidempi oppimäärä (hallelujaa)
Kiimakallen paluu Kiimakallen paluu
Isänmaan toivot Isänmaan toivot
Anna kakkua, ANNA SAKKOA SAATANA! Anna kakkua, ANNA SAKKOA SAATANA!
Mietelause Mietelause
Soita apua Soita apua
much bright much bright
Noclipping enabled Noclipping enabled
Kalkkunaääniä Kalkkunaääniä
Vähän Iskraa saisi Vähän Iskraa saisi
Mikä selkäranka? :3 Mikä selkäranka? :3
Känni Känni
minä autan :3 minä autan :3
Nightsatan and the Loops of Doom (k-16) Nightsatan and the Loops of Doom (k-16)
 796 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 15.05.2024 18:13:51
[ + 6 - | ]

Based Peru

[70564] [tiedosto.jpg] [0.07 MB] [700x1077] [] []
tiedosto.jpg

trans

(67)

woke

(111)

mielisairaus

(51)
15.05.2024 22:27:59
#621109 [+2] Piilota Suosittele

No nehän on. Se, että kuinka vakavasta mielenhäiriöstä on kyse niin riippunee tapauskohtaisesti. Vaikka Kuotesahon Markus on harmiton tapaus. Semmonen sitten joka menee päiväkoteihin selittämään, että sillä on oikeasti pippelin/pimpin paikalla joku toinen värkki ja uffomiehet antaa sille käskyjä saippuapalojen kautta on taas toinen.

Täällä meidänkin kylällä oli aikoinaan joku VR:n työntekijä joka pukeutu aina komeisiin punaisiin(?) nahkakamppeisiin sitten vapaa-aikanaan. Yhenki kerran oli faija menossa salille ku sattu näkeen tunnelin päässä (siis sen rautatien alikulun kohalla) matkan päästä oikeen fiinisti pukeutuneen naisen ja aatteli, että noitakin on vielä olemassa. Kohalle ku kerkes niin hoksas, että sillä leidillä oli pitempi sänki ku sillä itellään. Samasessa tunnelissa on muuten joku kokeellisen taiteen tai jonku sellasen vuokraamat tilat. Joskus 20-25 vuotta sitten siinä ohi mennessäni kattoin, että jahas taas on taidetta näytillä. Siinä lasikopissa oli pohjalla hiekkaa, joku kuivunut koivun oksa ja kasa ihmispaskaa. Sen paskakikkareen vieressä oli pieni kyltti missä luki "taiteilijan" nimi. Ja tää siis ihan kaupungin tukemana.



Anteeksi, nyt täytyy mennä ripuloimaan.

16.05.2024 12:48:39
#621223 [+5] Piilota Suosittele

>>621115
Persu-Peru.

Sattumaako?

Vassarin järjenjuoksua taas. Kaikki järkevä on persun vika. Sinä tietysti menet taas Prideen ylpeänä vaikka nussit vain poroja, eli et kuulu edes porukkaan.

16.05.2024 16:46:50
#621293 [+3] Piilota Suosittele

>>621109
Semmonen sitten joka menee päiväkoteihin selittämään, että sillä on oikeasti pippelin/pimpin paikalla joku toinen värkki ja uffomiehet antaa sille käskyjä saippuapalojen kautta on taas toinen.


Työkaverin isä oli kirjoittanut niiden paikallislehteen jutun, jolla oli osuva otsikko
Seta-mies, jätä lapset rauhaan!

[ 12 viestiä | ]