Shotteja Shotteja
Ohjelmaa Ohjelmaa
rage rage
isä, ei isä, ei
fren fren
I like big butts and I cannot lie I like big butts and I cannot lie
otan saman kuin hänkin otan saman kuin hänkin
venäläisellä öljynjalostamolla venäläisellä öljynjalostamolla
tärkein oppimateriaali tärkein oppimateriaali
MJÄY MJÄY
ananaspizza ananaspizza
japaniania japaniania
herkkää rakastelua herkkää rakastelua
nyt salille nyt salille
näin mä kurkkaan alkon ovesta näin mä kurkkaan alkon ovesta
kotiinkuljetus kotiinkuljetus
Teletapit Teletapit
teletapit teletapit
Sannan tanssi Sannan tanssi
huoltsikan wc-paperi huoltsikan wc-paperi
Kissan rakenne on muuttunut Kissan rakenne on muuttunut
Pesulla Pesulla
lisää teippiä lisää teippiä
maalintekoa maalintekoa
 897 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 15.05.2024 18:13:51
[ + 6 - | ]

Based Peru

[70564] [tiedosto.jpg] [0.07 MB] [700x1077] [] []
tiedosto.jpg

trans

(68)

woke

(117)

mielisairaus

(57)
15.05.2024 22:27:59
#621109 [+2] Piilota Suosittele

No nehän on. Se, että kuinka vakavasta mielenhäiriöstä on kyse niin riippunee tapauskohtaisesti. Vaikka Kuotesahon Markus on harmiton tapaus. Semmonen sitten joka menee päiväkoteihin selittämään, että sillä on oikeasti pippelin/pimpin paikalla joku toinen värkki ja uffomiehet antaa sille käskyjä saippuapalojen kautta on taas toinen.

Täällä meidänkin kylällä oli aikoinaan joku VR:n työntekijä joka pukeutu aina komeisiin punaisiin(?) nahkakamppeisiin sitten vapaa-aikanaan. Yhenki kerran oli faija menossa salille ku sattu näkeen tunnelin päässä (siis sen rautatien alikulun kohalla) matkan päästä oikeen fiinisti pukeutuneen naisen ja aatteli, että noitakin on vielä olemassa. Kohalle ku kerkes niin hoksas, että sillä leidillä oli pitempi sänki ku sillä itellään. Samasessa tunnelissa on muuten joku kokeellisen taiteen tai jonku sellasen vuokraamat tilat. Joskus 20-25 vuotta sitten siinä ohi mennessäni kattoin, että jahas taas on taidetta näytillä. Siinä lasikopissa oli pohjalla hiekkaa, joku kuivunut koivun oksa ja kasa ihmispaskaa. Sen paskakikkareen vieressä oli pieni kyltti missä luki "taiteilijan" nimi. Ja tää siis ihan kaupungin tukemana.



Anteeksi, nyt täytyy mennä ripuloimaan.

16.05.2024 12:48:39
#621223 [+5] Piilota Suosittele

>>621115
Persu-Peru.

Sattumaako?

Vassarin järjenjuoksua taas. Kaikki järkevä on persun vika. Sinä tietysti menet taas Prideen ylpeänä vaikka nussit vain poroja, eli et kuulu edes porukkaan.

16.05.2024 16:46:50
#621293 [+3] Piilota Suosittele

>>621109
Semmonen sitten joka menee päiväkoteihin selittämään, että sillä on oikeasti pippelin/pimpin paikalla joku toinen värkki ja uffomiehet antaa sille käskyjä saippuapalojen kautta on taas toinen.


Työkaverin isä oli kirjoittanut niiden paikallislehteen jutun, jolla oli osuva otsikko
Seta-mies, jätä lapset rauhaan!

[ 12 viestiä | ]