FPS-Doug FPS-Doug
Iloinen Iloinen
Ollakko vai eikö olla? Ollakko vai eikö olla?
cosplay propelli cosplay propelli
Halutaan ostaa fregatti Halutaan ostaa fregatti
Krim on Venäjää! Krim on Venäjää!
Oh deer Oh deer
Kinkkuananaskepappipistsa Kinkkuananaskepappipistsa
Kasvissyöjät syö kasviksia, lihansyöjät syö kasvissyöjiä Kasvissyöjät syö kasviksia, lihansyöjät syö kasvissyöjiä
Lärvit mökillä Lärvit mökillä
Sauli Sauli
Dynaamiset hevosen kivekset Dynaamiset hevosen kivekset
Bojad ribillä :-------DDDDDDD Bojad ribillä :-------DDDDDDD
Keisarillinen passi Keisarillinen passi
tuomio tuomio
Mal Mal
no one expects the spanish inquisition no one expects the spanish inquisition
Kantapäässä kuhisee Kantapäässä kuhisee
Junamuseo Junamuseo
Tukisti rosvoa Tukisti rosvoa
Elehdi oikein Elehdi oikein
Biojätteitä kiitos :3 Biojätteitä kiitos :3
Lemmy22 Lemmy22
Päivän safkat Päivän safkat
 426 näyttökertaa, 3 viestiä, 4.35 MB, 1 tiedosto, 05.05.2024 21:43:27
[ + 0 | ]

Mä haluun asuu yläkerrassa


south park

(19)  · 

saatana

(117)
06.05.2024 00:20:44
#619122 [+1] Piilota Suosittele

Äiti osti tän mulle joululahjaks kun olin joku 13v ja katsoi tätä hetken, jassoo, että sellanen vilmi ja selvästi katui ostopäätöstä.
Saatana oli herkkä sieluinen jäbä.

06.05.2024 06:55:32
#619129 [+-] Piilota Suosittele

>>619122
Kaverin kans kateltiin aina Anttilan VHS-kasettimyynnistä videoita ja ku tilattiin niitä niin ei siinä mitää. Mutku ne leffat tuli tietenki sitte kaverin kämpälle ja siellä sitte
.. tää vaatii ny vähän selitystä että tajuatte missä mennään
.. tää vaatii ny vähän selitystä että tajuatte missä mennään
.. tää vaatii ny vähän selitystä että tajuatte missä mennään

Että kuunnelkaapa ny, elekää laittaka ellesteetä silimiii siis ii ii niihin pieni.... ÄRH, taas mua koijataan päänsisäsistä ahistelijoista nii NY (kato helevetin nopiasti äkkiä vasemmalle ja heti taas oikeelle ja sen verran kertoja, että tulee joku semmonen asia että kiinnostais lukasta vaikka doda doda, duoda duoda,)

Eikukuperkele niin siis ku palataan siihen kamuun joka dosiaan dilas jostaki hevonvitusta sen Marilyn Mansonin keikkafilmin niin ku katottiin sitte sitä niien luona niin tais kaverin äiti saaha melekosen kauhukohtauksen toki ensinnäksin wanhemmalle väelle "näkemykset" ja "tietoisettiset" ovat ja ny mää sitte teen sen. En tiiä missä vai koska..


..

... MITÄ VITTUA? Kello vetelee jo puolta seiskaa aamulle. Höh. Mulla lienee taas menossa nää mun unihommelitpommelit, ku tännään (ku luette tätä nii on jo maanantai, hehe), ku perkele ei oikeen millään kehtais ruveta nukkumaan ihan vaan vaikka sen vuoks että ei kinosta paskaakaa tai tai sitte ehkä, helevetti piski haluaa taas ssiäässäättänä MISÄMITÄ eiku joo, hehe, meinasijjo unohtaa maksaa sen @mist´mi hää?

06.05.2024 08:09:06
#619137 [+-] Piilota Suosittele

>>619129
No oon kans juonu koko yön kaljaa ja välillä pelannu kierroksen jotain peliä. Kohta aion katsoa game of thronesia ja tehdä hampurilaisia kun kaljat loppuu. Pihvit tein jo muotoonsa ja laitoin leivinpaperien välissä jääkaappii maustuun, niissä on mun salainen kebabmausteseos, eli kaikkia mausteita sekasin mut sellanen se kebabmauste on.
Viä piski kuselle, ei oo kiva mennä nukkuu jos kusettaa. Tuli mieleeni että sillon kun asuin solussa nii aluksi meidät laitettiin pareittain pieniin huoneisiin mikä oli ihmisoikeusrikos, mut myöhemmin sai sit oman huoneen. Aloin oireilla siitä että mulla ei ollu omaa rauhaa nii yks yö heräsin siihen että kusin mun sängynpäätyssä olevaan pistorasiaan ja kämppis kyselee mitä vittua mää hommaan.
Inssissä porukka flippaili samalla tapaa että ne unissaan kusi minne sattu, se on joku psykologinen juttu.
Ihme että en saanu sähköiskua, olis varmaa kulli sulanu.

[ 3 viestiä | ]