sitä voi tarvita sitä voi tarvita
välineurheilijat rekt välineurheilijat rekt
Hopeanuoli sensuroimaton Hopeanuoli sensuroimaton
Tissit Tissit
ei kävis vahinkoa ei kävis vahinkoa
Haittaako jos maataan tässä sun sängyllä? Haittaako jos maataan tässä sun sängyllä?
näin se vain menee näin se vain menee
pornoklikki pornoklikki
mittamies-apu mittamies-apu
Hapsi Hapsi
Helena koivu ja vihreät nuoret Helena koivu ja vihreät nuoret
hyvä ryöstö hyvä ryöstö
Narisee Narisee
Videokokoelma Videokokoelma
Sebu Sebu
termiittien piereskely termiittien piereskely
Myanmar maanjäristys Myanmar maanjäristys
loikka loikka
liha kunniaan liha kunniaan
lattian asennus lattian asennus
Tähä mennessä näin, nyt tuppakkatauko Tähä mennessä näin, nyt tuppakkatauko
Ku et ole saanut pillua 300 vuoteen Ku et ole saanut pillua 300 vuoteen
rage agains the machine rage agains the machine
Ihana nainen Ihana nainen
 610 näyttökertaa, 3 viestiä, 4.35 MB, 1 tiedosto, 05.05.2024 21:43:27
[ + 0 | ]

Mä haluun asuu yläkerrassa


south park

(24)  · 

saatana

(132)
06.05.2024 00:20:44
#619122 [+1] Piilota Suosittele

Äiti osti tän mulle joululahjaks kun olin joku 13v ja katsoi tätä hetken, jassoo, että sellanen vilmi ja selvästi katui ostopäätöstä.
Saatana oli herkkä sieluinen jäbä.

06.05.2024 06:55:32
#619129 [+-] Piilota Suosittele

>>619122
Kaverin kans kateltiin aina Anttilan VHS-kasettimyynnistä videoita ja ku tilattiin niitä niin ei siinä mitää. Mutku ne leffat tuli tietenki sitte kaverin kämpälle ja siellä sitte
.. tää vaatii ny vähän selitystä että tajuatte missä mennään
.. tää vaatii ny vähän selitystä että tajuatte missä mennään
.. tää vaatii ny vähän selitystä että tajuatte missä mennään

Että kuunnelkaapa ny, elekää laittaka ellesteetä silimiii siis ii ii niihin pieni.... ÄRH, taas mua koijataan päänsisäsistä ahistelijoista nii NY (kato helevetin nopiasti äkkiä vasemmalle ja heti taas oikeelle ja sen verran kertoja, että tulee joku semmonen asia että kiinnostais lukasta vaikka doda doda, duoda duoda,)

Eikukuperkele niin siis ku palataan siihen kamuun joka dosiaan dilas jostaki hevonvitusta sen Marilyn Mansonin keikkafilmin niin ku katottiin sitte sitä niien luona niin tais kaverin äiti saaha melekosen kauhukohtauksen toki ensinnäksin wanhemmalle väelle "näkemykset" ja "tietoisettiset" ovat ja ny mää sitte teen sen. En tiiä missä vai koska..


..

... MITÄ VITTUA? Kello vetelee jo puolta seiskaa aamulle. Höh. Mulla lienee taas menossa nää mun unihommelitpommelit, ku tännään (ku luette tätä nii on jo maanantai, hehe), ku perkele ei oikeen millään kehtais ruveta nukkumaan ihan vaan vaikka sen vuoks että ei kinosta paskaakaa tai tai sitte ehkä, helevetti piski haluaa taas ssiäässäättänä MISÄMITÄ eiku joo, hehe, meinasijjo unohtaa maksaa sen @mist´mi hää?

06.05.2024 08:09:06
#619137 [+-] Piilota Suosittele

>>619129
No oon kans juonu koko yön kaljaa ja välillä pelannu kierroksen jotain peliä. Kohta aion katsoa game of thronesia ja tehdä hampurilaisia kun kaljat loppuu. Pihvit tein jo muotoonsa ja laitoin leivinpaperien välissä jääkaappii maustuun, niissä on mun salainen kebabmausteseos, eli kaikkia mausteita sekasin mut sellanen se kebabmauste on.
Viä piski kuselle, ei oo kiva mennä nukkuu jos kusettaa. Tuli mieleeni että sillon kun asuin solussa nii aluksi meidät laitettiin pareittain pieniin huoneisiin mikä oli ihmisoikeusrikos, mut myöhemmin sai sit oman huoneen. Aloin oireilla siitä että mulla ei ollu omaa rauhaa nii yks yö heräsin siihen että kusin mun sängynpäätyssä olevaan pistorasiaan ja kämppis kyselee mitä vittua mää hommaan.
Inssissä porukka flippaili samalla tapaa että ne unissaan kusi minne sattu, se on joku psykologinen juttu.
Ihme että en saanu sähköiskua, olis varmaa kulli sulanu.

[ 3 viestiä | ]