extra extra
Ipan testitulos: Ei koronaa. Ipan testitulos: Ei koronaa.
Hapsi_ paimenkoirona :3 Hapsi_ paimenkoirona  :3
toimii se noinkin :3 toimii se noinkin :3
Proidi vittu😂 Proidi vittu😂
ei tuolta olisikaan voinut enempää odottaa ei tuolta olisikaan voinut enempää odottaa
pitsaperjantai pitsaperjantai
Uusi todellisuus Uusi todellisuus
Rontti auttaa :3 Rontti auttaa :3
katu ei ole kaatopaikka katu ei ole kaatopaikka
Tämä on tärkeää :3 Tämä on tärkeää :3
Oikaisi... Oikaisi...
Lomakuvia Lomakuvia
hyvät olis keinot hyvät olis keinot
sota oli lähellä sota oli lähellä
kiipeilyä kiipeilyä
Kanachili "I <3 U" Kanachili "I <3 U"
Kissa luovuttaa Kissa luovuttaa
rajavartiolaitos joka toimii rajavartiolaitos joka toimii
cocacolan vastaus pepsi mainokseen cocacolan vastaus pepsi mainokseen
beavis and butthead beavis and butthead
Uskonnot Uskonnot
Kissa ja pieru Kissa ja pieru
Vinkkinä Vinkkinä
 465 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.83 MB, 1 tiedosto, 11.06.2022 19:56:19
[ + 1 | ]

Noin viikon uutiaet- Demarit


noin viikon uutiaet

 · 

jukka lindström

 · 

sdp

(523)
11.06.2022 20:31:45
#577295 [+1] Piilota Suosittele

>>577287
No kaikki ei ymmärrä huumoria. Ne on niitä venkuloita jotka mielellään nauraa muille, mutta jos joku nauraa niille niin hirvee älämölö päälle. Kyllä mun mielestä ihimisen paras ominaisuus on kyky nähdä itessäänkin vikaa siinä missä näkee muissakin. Jos vaikka persut perseilee niin kyllä se on ihan oikeen nauraa niille(kkin). Itse Valtiaat oli hauska sarja, tosin siihen aikaan ei vissiin persuja paljoa tainnu ollakaan vai oliko ensinkään.

Ja parodian kauttahan sitä astetta skarpimmat tajuaa, että nyt on tullu tehtyä typeryyksiä ja vielä skarpimmat osaa muuttaa käytöstäänkin. Se on harvinainen luonnonvara nykyään ku kaikesta saa ja pitääkin loukkaantua. Niinku vaikka se mulaatti joka suuttu sille tähtitieteen professorille ja heitti kaiken läskiksi ku kuuli sanan neekeri ja kieltäyty ymmärtämästä sitä jutun juonta. Esko Valtaoja?

12.06.2022 10:40:11
#577381 [+1] Piilota Suosittele

>>577295

Huumori on erittäin tärkeä osa elämää. Sen avulla olen päässyt erittäin kipeistä tilanteista edes liikkeelle. Huumonrintajuttoman ihmisen kanssa olen myös tehnyt töitä. Ei ymmärtänyt oikeasti yhtään mitään. Erittäin vaikeata on semmoisen kanssa tehdä töitä. Onneksi lähti pois muihin hommiin.

[ 5 viestiä | ]