ihania ihania
palautus maanpinnalle palautus maanpinnalle
Poliittinen kompassi Poliittinen kompassi
ituhippi ituhippi
nainen ratsastaa nainen ratsastaa
Ilonpilaaja Ilonpilaaja
eksynyt mielenosoittaja eksynyt mielenosoittaja
teko äly ei haluu neekereitä :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD teko äly ei haluu neekereitä :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
metsien kusipää metsien kusipää
never too old never too old
WC paperi WC paperi
Hyvä ystävä ja pomo Hyvä ystävä ja pomo
poliisi kuplassa poliisi kuplassa
Sopiva vertauskuva Sopiva vertauskuva
Valupertti perjantaisin töissä ;D Valupertti perjantaisin töissä ;D
Nuoripari rannalla Nuoripari rannalla
Näki asioita. Näki asioita.
Tissit Tissit
elokapina elokapina
Elokapina Elokapina
zombie apocalypse zombie apocalypse
nisti-pirkka nisti-pirkka
Tämä kuvastaa missä mennään. Tämä kuvastaa missä mennään.
Norlisk Norlisk
 1 044 näyttökertaa, 16 viestiä, 3.2 MB, 1 tiedosto, 20.11.2021 03:48:53
[ + 4 | ]

Valkonen neekeri

[58731] [tiedosto.mp4] [3.2 MB] [638x360] [] []

neekeri

(1451)  · 

loukkaantuja

 · 

hullu

(119)
21.11.2021 01:05:09
#519041 [+2] Piilota Suosittele

mitä helvettiä toi ämmä tossa sössöttää, valkoihosillahan on se ongelma että mitä saa sanoa kun ei ole etuoikeutettujen n**kereiden sanoja ja valkoihosethan tässä joutuu esim brändejänsä muuttamaan pienen haittavähemmistön takia, menis sitten vaikka sinne tummaihosten maailmaan, ei ole rajoja vielä suljettu, täältä voi lähteä vaikka lähi-itään jos siltä tuntuu. Me ollaan menestyksekkäitä vaan sen takia kun me saadaan tehä asiat meidän tavalla. Nooh kai noidenki "tummaihosten" täytyy jotenki uhriutua vaikka väkisin. Tuo justiinsä keskittyi pelkkään yhden sanan sanomiseen ei siihen kontekstiin, tyhmille on aika turha mitään selittää.
“It's hard to win an argument with a smart person, but it's damn near impossible to win an argument with a stupid person.”

21.11.2021 01:43:44 | 01:44:03
#519047 [+1] Piilota Suosittele

>>519041
Yks sukulaiseukko on vähintään yhtä "neekeri" ku tuokin. On nääs italialainen. Mulla on toinen silimä ruskia joten mää oon ny varmaan joku väliamerikkalainen intiaani vähintään.

[ 16 viestiä | ]