Jos joku suomessa yliopistossa tutkii homo-kääpiö-muslimi-afrikkalaisen seksuaalista toimintaa ja tunne kirjoa tai 1001 eri sukupuolen salaisuuksia niin niiltä tutkimuksiltahan ei taatusti leikata vaan ennemminkin kysytään "Tarvitsetko vielä puolimiljoonaa €uroa lisää vai laitetaanko miljoona seuraavalle 2 vuoden ajanjaksolle?".
Niinistö on Vihreä. Niinistö oli Vihreiden pj, mutta luisteli siitä hommasta pois. Vihreät ovat hallituksessa. Niinistö nillittää hallituksen toimista.
V. Niinistö on veroja kiertävä ja katumaasturilla ajava ylimielinen lainrikkoja, joka huutelee nurkista toisille, vaikka pitäisi ensin katsoa peiliin. Toisaalta sieltä peilistä näkyy niin kiero jätkä, että ei taida Ville uskaltaa katsoa peiliin.
>>493957 V. Niinistö on veroja kiertävä ja katumaasturilla ajava ylimielinen lainrikkoja, joka huutelee nurkista toisille, vaikka pitäisi ensin katsoa peiliin. Toisaalta sieltä peilistä näkyy niin kiero jätkä, että ei taida Ville uskaltaa katsoa peiliin.
Ostan tämän.
[
6 viestiä
|
]
⭰
macron ei nauti tästä
lisää bassoa
Musiikki kuvittaa ajan
Twitter sotaa :)
Rikosilmoitustehtailijat
Kongressiehdokkaan viisauksia
Sale ja neekerit
salasuhde
mä tuun kellottaan sua
Kaverit
Ajattelemisen aihetta.
panoluukku
Matti Rönkä antaa teidän kokea pimeän puolen koko voiman.