Hitlerin ampuja oli hieno mies Hitlerin ampuja oli hieno mies
Kaikkia ei kiinnosta Kaikkia ei kiinnosta
Poliisihevonen syrji vammaista Poliisihevonen syrji vammaista
Kun et vain osaa Kun et vain osaa
Paras gmod video ikinä Paras gmod video ikinä
Kuningas miettii Kuningas miettii
Samsung Sembalot! Samsung Sembalot!
Nutella Nooa :D Nutella Nooa :D
Ninja action elvis Ninja action elvis
Viisaus löytyy diaesityksistä Viisaus löytyy diaesityksistä
painovoima on täysillä päällä painovoima on täysillä päällä
Hyppää kyytiin Hyppää kyytiin
Kuljetuskomppanian Tst-harjoitus Kuljetuskomppanian Tst-harjoitus
Teille tulee sitten moskeija tänne kaupunkiin. Teille tulee sitten moskeija tänne kaupunkiin.
Ammattimies Ammattimies
Kuinka trollata siivoojia Kuinka trollata siivoojia
kingkong kingkong
Paras gmod video ikinä Paras gmod video ikinä
XL-farkut ja XXXL-paita XL-farkut ja XXXL-paita
Koiran perseeseen ilmestyi Jeesus Koiran perseeseen ilmestyi Jeesus
Partajäbät Partajäbät
Voikukka Voikukka
Kylvyssä :3 Kylvyssä :3
Idiootti Idiootti
 579 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.29 MB, 2 tiedostoa, 17.08.2021 19:36:47
[ + 9 - | ]

Kiitos Mestari!

[55844] [7f7pc.jpg] [0.07 MB] [780x433] [] []
7f7pc.jpg
[55843] [c0lr3.jpg] [0.21 MB] [687x1190] [] []
c0lr3.jpg

18.08.2021 01:21:45
#491084 [+-] Piilota Suosittele

Tilanne on juurikin näin. Heti kun ote lerpahtaa alkaa ählämien touhu. Sama on ollut nähtävissä kaikkialla mihin niitä on viety. Ruotsi, Suomi, joista ruotsilla vielä tällä hetkellä pahemmat tilanteet. Mutta Suomi tulee kovasti perässä hetki hetkeltä. Itäkeskuksen alue on menetetty. Kontula, Myllypuro, Itäkeskus, Vuosaari. POhjoisella alueella on alkanut vaellus käymään pois, koska niitä alkanut näkymään. Lieveilmiöinä leikkikentän uima-altaat on poissa käytöstä, koska niissä pestiin vaatteita. Talonyhtiöiden pesutiloissa (matto & vaatepesula) pestään koko suvun vaatteet ja matot (sama meininki manneilla ja ählyillä).

Helsingistä on alkanut kato käydä. Syntysuomalaiset muuttavat muualle. Alueille, johon ei somali ja ähly ei halua mennä. Nyt se on aivan selvä asia miksi muuttavat.

18.08.2021 17:51:42
#491236 [+-] Piilota Suosittele

Juuri näin.

Tavallinen kansa siellä halailee talibanitaistelijoita ja juhlii talibaneja kadulla.

Muutama harva äänekäs sitten on huolissaan itsestään, perheestään, sukulaisistaan, jotka väitetysti pitävät talibaneja ongelmana.

Jos Afganistanista alkaa "Eurooppa-vyöry", niin todellisuudessa sieltä tulee talibaneja ja taliban-mielisiä suurin osa ja vain muutama harva oikeasti hädässä oleva. Etenkin, jos "hädässä oleva" on mies. Nuoret naiset ja etenkin teinitytöt ovat riskiryhmässä, mutta Eurooppa-vyöryn iskiessä, me tiedämme aiemmista hyvin, ketkä sieltä "turvaa" hakemaan läpsyttelevät. Eivät todellakaan teinitytöt. Ehkä teinipojiksi itseään väittävät, mutta heillä on ikää keskimäärin 35 vuotta, sharia-lakia kannatetaan ja heidän mielestään teinitytöt pitää pakkonaittaa heille.

Sinisilmäisyydellä, naiiviudella ja ylitsevuotavan typerällä ihmiseen luottamisella ja uskomisella Eurooppa tuhoaa itsensä, ellei estä Eurooppaan kohdistuvaa vyöryä maista, joiden kansalaiset vain eivät voi integroitua länsimaisiin oikeusvaltioihin.

[ 12 viestiä | ]