juuh elikkäs ranut ja kanakastike juuh elikkäs ranut ja kanakastike
plantation master plantation master
Lidl Lenkkarit Lidl Lenkkarit
Ipa luolastossa Ipa luolastossa
Conan karanteenissa 3 Conan karanteenissa 3
venäläinen huvipuisto venäläinen huvipuisto
sadetanssi sadetanssi
Näköradio Näköradio
Herkkuburn Herkkuburn
Näinhän se menee vaikka ne kuplassa elelevät väittääkin muuta. Näinhän se menee vaikka ne kuplassa elelevät väittääkin muuta.
Filimin pätkäsiä Filimin pätkäsiä
SHEEEIT SHEEEIT
Lääkärikissa Lääkärikissa
Meemi tekstit seinällä Meemi tekstit seinällä
Power rangerit Power rangerit
Kissan munat Kissan munat
blöö :3~ blöö :3~
"Oot lehmä" :D "Oot lehmä" :D
Just a prank bro Just a prank bro
Rauhan uskonto kommentoi Iltasanomissa Rauhan uskonto kommentoi Iltasanomissa
Vanha läppä Vanha läppä
Hurraa! Hurraa!
Nakuankan musta maanantai Nakuankan musta maanantai
Fingerpori Fingerpori
@-
 758 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 07.02.2021 14:35:20
[ + 5 - | ]

heh

[51593] [b0vyt.jpg] [0.06 MB] [720x652] [] []
b0vyt.jpg

greta

(74)  · 

lapsuus

(11)  · 

unelma

(22)
07.02.2021 15:02:44
#436907 [+3] Piilota Suosittele

Nythän juuri tuli taas uusi paljastus todisteineen siitä, että Gretan twiittejä ohjataan taustaryhmän toimesta ja Greta on pelkkä sätkynukke. Todiste-twiitti Gretan tililtä toki poistettiin nopeasti, mutta oli sen aika moni ehtinyt näkemään.

Rikkaiden vanhempiensa lelu, jonka ovat myyneet Antifalle ajaakseen omia ajatuksiaan.

Pitää muistaa, kuinka Gretasta oli oikeaksi todettu kuva Antifa-paita päällä ja joka sitten selitettiin, että se oli hänen äitinsä paita. Niin tai näin, niin toinen vaihtoehto olisi, että Greta olisi Antifa-huuruinen anarkisti ja toinen vaihtoehto, että hän on käsinukke, jonka takapuolessa syvällä on Antifan lonkerot, joiden jäsenenä syvissä vesissä hänen äitinsä/vanhempansa uivat.

08.02.2021 03:45:54
#437064 [+-] Piilota Suosittele

Höh, taas puututaan epäolennaisuuksiin. Reetalla on hyvät ideat ja mitä sitten jos jotku muut kirjottaa ne ja kertoo sille, että mitä julkasta millonkin? Ihan ihmeellistä natsiporukkaa taas linjoilla ku ei uskota sokeasti, että mitä autistin nimissä naputellaan nettiin. Häpiäisitte, saatana.

08.02.2021 11:12:06 | 11:12:38
#437092 [+-] Piilota Suosittele

Tuo peppukipu Gretasta on yhtä aikaa huvittavaa ja irvokasta. Moneen kertaan on sen todennut että kuunnelkaa tiedemiehiä, älkää häntä.

Anyways, puolivammaisen teinitytön haukkuminen ja suoranainen halveeraaminen lähinnä kertoo asiasta epätietoisille minkälaista porukkaa ilmastodenialistit todella ovat.

08.02.2021 14:56:16
#437111 [+2] Piilota Suosittele

>>437092
Et kai tarkoita, että Gretan ja hänen vanhempien tekemisiä ei saisi arvostella ja tuoda epäkohtia esiin ja myös vitsailla niistä?
Jos jollain on jokin diagnoosi, niin silloin se saisi tehdä mitä vain ilman arvostelua, vaikka olisi ilmastonmuutoksen kasvot ja mietitty Nobel -palkinnon saajaksi?

09.02.2021 22:43:51
#437537 [+-] Piilota Suosittele

>>437111
Tuota mä itse asiassa tarkoitin.
Vapaassa maailmassahan me eletään, eli elämöi niinkuin haluat, mutta jos kontribuutiosi tähän asiaan missä on ihmiskunnan tulevaisuus ja maailmantalous vaakalaudalla niin tuo fiksaatio yhteen teinityttöön on aikamoista lillukanvarsiin takertumista.

Siis oikeesti, Gretahan on käytännössä pelkkä baitti peeloille.

[ 8 viestiä | ]