Saan tehtyy 2 rannekelloo Saan tehtyy 2 rannekelloo
Mitä hyvää on suomessa Mitä hyvää on suomessa
Ota kultsi hampparia Ota kultsi hampparia
Börheitä ja sulkavia gifejä Börheitä ja sulkavia gifejä
tulevaisuus on tulevaisuus on
trukit on kivoja trukit on kivoja
Kannatti uhrata metsänhengille Kannatti uhrata metsänhengille
Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut
Asuntoveneen omistaja Asuntoveneen omistaja
Kun vaihdat äijien kans öljyt autoos Kun vaihdat äijien kans öljyt autoos
kissanlaki kissanlaki
Älä ole John Älä ole John
Etsi virhe kuvasta Etsi virhe kuvasta
Ikuinen kakkonen Ikuinen kakkonen
Anteeksi, juon nyt olutta Anteeksi, juon nyt olutta
Nenässäni ei ollut yhtään mitään >:3 Nenässäni ei ollut yhtään mitään >:3
daewoodoo daewoodoo
Isildur käyttääkin tarrakenkiä Isildur käyttääkin tarrakenkiä
Final boss of tech support Final boss of tech support
Hämähämähäkki Hämähämähäkki
karttapallo karttapallo
Yui and the pink berry channel Yui and the pink berry channel
Uskomattoman makoisa herneellisyys Uskomattoman makoisa herneellisyys
Verkossa Verkossa
@-
 480 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 07.02.2021 14:35:20
[ + 4 | ]

heh

[51593] [b0vyt.jpg] [0.06 MB] [720x652] [] []
b0vyt.jpg

greta

(68)  · 

lapsuus

(11)  · 

unelma

(20)
07.02.2021 15:02:44
#436907 [+2] Piilota Suosittele

Nythän juuri tuli taas uusi paljastus todisteineen siitä, että Gretan twiittejä ohjataan taustaryhmän toimesta ja Greta on pelkkä sätkynukke. Todiste-twiitti Gretan tililtä toki poistettiin nopeasti, mutta oli sen aika moni ehtinyt näkemään.

Rikkaiden vanhempiensa lelu, jonka ovat myyneet Antifalle ajaakseen omia ajatuksiaan.

Pitää muistaa, kuinka Gretasta oli oikeaksi todettu kuva Antifa-paita päällä ja joka sitten selitettiin, että se oli hänen äitinsä paita. Niin tai näin, niin toinen vaihtoehto olisi, että Greta olisi Antifa-huuruinen anarkisti ja toinen vaihtoehto, että hän on käsinukke, jonka takapuolessa syvällä on Antifan lonkerot, joiden jäsenenä syvissä vesissä hänen äitinsä/vanhempansa uivat.

08.02.2021 03:45:54
#437064 [+-] Piilota Suosittele

Höh, taas puututaan epäolennaisuuksiin. Reetalla on hyvät ideat ja mitä sitten jos jotku muut kirjottaa ne ja kertoo sille, että mitä julkasta millonkin? Ihan ihmeellistä natsiporukkaa taas linjoilla ku ei uskota sokeasti, että mitä autistin nimissä naputellaan nettiin. Häpiäisitte, saatana.

08.02.2021 11:12:06 | 11:12:38
#437092 [+-] Piilota Suosittele

Tuo peppukipu Gretasta on yhtä aikaa huvittavaa ja irvokasta. Moneen kertaan on sen todennut että kuunnelkaa tiedemiehiä, älkää häntä.

Anyways, puolivammaisen teinitytön haukkuminen ja suoranainen halveeraaminen lähinnä kertoo asiasta epätietoisille minkälaista porukkaa ilmastodenialistit todella ovat.

08.02.2021 14:56:16
#437111 [+2] Piilota Suosittele

>>437092
Et kai tarkoita, että Gretan ja hänen vanhempien tekemisiä ei saisi arvostella ja tuoda epäkohtia esiin ja myös vitsailla niistä?
Jos jollain on jokin diagnoosi, niin silloin se saisi tehdä mitä vain ilman arvostelua, vaikka olisi ilmastonmuutoksen kasvot ja mietitty Nobel -palkinnon saajaksi?

09.02.2021 22:43:51
#437537 [+-] Piilota Suosittele

>>437111
Tuota mä itse asiassa tarkoitin.
Vapaassa maailmassahan me eletään, eli elämöi niinkuin haluat, mutta jos kontribuutiosi tähän asiaan missä on ihmiskunnan tulevaisuus ja maailmantalous vaakalaudalla niin tuo fiksaatio yhteen teinityttöön on aikamoista lillukanvarsiin takertumista.

Siis oikeesti, Gretahan on käytännössä pelkkä baitti peeloille.

[ 8 viestiä | ]