B3 variantti B3 variantti
franklin haluaa kiinalaista pikaruokaa franklin haluaa kiinalaista pikaruokaa
pakkolasku pakkolasku
nyt jorataan nyt jorataan
marinol :D marinol :D
veikeät porkkanat veikeät porkkanat
Paras peli ikinä Paras peli ikinä
anders breivik anders breivik
Laiva tarvitsee apustusta Laiva tarvitsee apustusta
potku persauksille potku persauksille
Ruotsalainen väkivalta Ruotsalainen väkivalta
reilu kaveri reilu kaveri
botox botox
ei nyt ei nyt
Muodokas nainen Muodokas nainen
Niilostaja22 Niilostaja22
Ave Imperator, morituri te salutant Ave Imperator, morituri te salutant
hauska koira hauska koira
Vanhan koneen aarteita 2 Vanhan koneen aarteita 2
talentti show talentti show
Kuinka napata neekeri? Kuinka napata neekeri?
Oikea meininki Oikea meininki
ihansyönti ihansyönti
Kaunankantaja Kaunankantaja
@-
 582 näyttökertaa, 4 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 08.08.2020 04:24:33
[ + 2 | ]

Hjalliksella on asiaa


hjallis harkimo

(8)  · 

eu

(61)  · 

politiikka

(100)
08.08.2020 09:12:33 | 09:14:40
#372349 [+-] Piilota Suosittele

Ne artiklat voidaan muuttaa kun päättää näin. Samaa on tehty suomessa. Sillä ei ole merkitystä onko se laki vai ei. Siten mennään näin. Ei ole väliä.

Siksi en arvosta poliitikkoja enää koskaan. Pelkkiä pettureita. Myyvät suomea halvalla ja saavat siitä toki palkkion.
Kansalaista kusetetaan kokoajan enemmän ja enemmän. Orjatyövoimaa halutaan suomeen oikein urakalla. Suomalaisia myös halutaan samaan, koska se mahdollistaa se ettei kansalainen käy politikoimaan vastaan kun tulot ovat minimissä.

Tässä kerron nyt, että minä en saa latin latia valtiolta kun olen työtön. En pennin pyörylää.

Italiaan viedään vain 3 prosenttia kaikista vienneistä. VUodesta 2017 on italiaan vienti ollut negatiivista suhteessa sieltä tuontiin. Suomalaisia vedetään aivan härpäkkeellä päähän ja rektumiin huolella. Ja osa hyväksyy sen. Ei siinä mitään. Hyväksykää, mutta älkää sitten tulko mussuttamaan mitä sen takia tapahtuu.

08.08.2020 19:19:12 | 19:20:13
#372588 [+-] Piilota Suosittele

No ei tietenkään oo varaa tämmöseen touhuun, mutta niin kauan ku fanittaa EU:ta niin tulos on sitten tätä koska Suomella ei oo minkäänlaista sanavaltaa Saksaa tai Ranskaa vastaan. No, jos kuvitellaan että liittyis juutalaisena natsijärjestöön ja alkais valittaa, että täähän on ihan perseestä tää touhu, mutta haluaa silti olla jäsenenä.

[ 4 viestiä | ]