Perustaja MC-Kyrpähuora

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:14:31 Jäseniä 61 Vierailuja 80 940 Medioita 2943

Pornoa ja sen sellaista

Tissit Tissit
Seksmuumuu Seksmuumuu
Try beer honey Try beer honey
Tykkäsi autosta Tykkäsi autosta
Lennätin spermani äsken tälle Lennätin spermani äsken tälle
Batman Batman
Suihkulähde Suihkulähde
Luolastolaisen oma aika Luolastolaisen oma aika
Mustat tytöt Mustat tytöt
Ihana nainen Ihana nainen
Munkit Munkit
Liukasta Liukasta
Nunnan nännit Nunnan nännit
Kaunis nainen Kaunis nainen
peppu perjantai peppu perjantai
sauna pylly sauna pylly
Täällä kaikki hyvin Täällä kaikki hyvin
perspillu perspillu
Amouranth Amouranth
ihana nainen ihana nainen
True nudist flashing True nudist flashing
Tissit Tissit
ihana nainen ihana nainen
T H I C C Asian T H I C C Asian
 500 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.96 MB, 1 tiedosto
23.08.2025 19:48:42
[ + 0 | ]

Tinder

[82519] [tiedosto.jpg] [0.96 MB] [1440x2560] [] []
tiedosto.jpg

läski

(463)  · 

tinder

(41)
23.08.2025 20:00:58 | 20:03:10
#713490 [+3] Piilota Suosittele

>>713488 Tsiigaa dokumentteja feedereistä. Jenkeissä näitä kilipäiltä löytyy, lihottaa ämmänsä 400kg norsuiksi jottei ne voi nousta sohvalta enää ylös. Nää feederit keskustelee netissä erilaisista letkujärjestelmistä joilla voi ämmän suuhun valuttaa rasvaa. Yks ämmä halus paeta, joten soitti poliisit. Poliisit ei saanu sitä ulos, joten soitettiin palokunta. Palokuntakaan ei saanut sitä muijaa normaalisti ulos, joten revittiin seinä auki ja ämmä nostettiin siinä sohvassa nosturilla ulos jossa se oli viimeiset vuodet istunu. Eikä siis ole liioiteltu vitsi, näitä vitun sairaita tapauksia löytyy jotka lihottamalla lihottaa ämmäänsä niin paljon ku pystyy

24.08.2025 18:41:44
#713667 [+1] Piilota Suosittele

>>713585 Joku ihmeen kinkki noissa lihotushommissa on.
Ei varmaan kannata kysellä sen enempää, että mitä vitun järkeä siitä on kummallekkaan osapuolelle.

25.08.2025 11:51:33
#713767 [+-] Piilota Suosittele

>>713667
Sille miehelle se on dominointia, manipulointia sekä se läski tulee käytännössä täysin riippuvaiseksi siitä miehestä kun ei voi enää edes kävellä. Sairaintahan tässä on, ettei se ole suoraan seksuaalinen fetissi vaan siinä on vallankäyttö keskiössä. Ihan vitun sairasta.

25.08.2025 16:52:40
#713842 [+-] Piilota Suosittele

>>713767 Tämä siitä tekeekin vittumaisen outoa, koska seksuaalisuus tuosta
puuttuu käytännössä täysin.
Ellei jätkällä sitten ole jotain ihan älytöntä pervessiota lykkiä rasvapoimun väliin.

Ikävintä, että tuo nainen ei varmaan alussa edes tajua, että mikä on homman
nimi ja jatkaa sapuskan imurointia, koska kiva kun hemmotellaan.


Miksi näillä sitä tilannetajua ei tule ennenkuin ollaan niin jumissa, että
niinkin yksinkertainen asia, kuin paskalla käynti on liikuntasuorite ja arjen haaste.

Eli jotain siellä pääkopassakin tapahtuu tämän prosessin aikana, joka estää
rationaalisen ajattelun.

Onko niin, että tuo mättäminen menee loppupelissä huumeiden,alkoholin ja orgasmin kanssa
samaan kategoriaan, että siitä saadaan jonkinlaista tyydytystä?

25.08.2025 17:41:41 | 17:43:07
#713866 [+1] Piilota Suosittele

>>713675
Vastaus on hyvin yksinkertainen, mutta todella synkkä. Narsismi. Narsismia esiintyy eri muodoissa ja vahvuuksissa, joissain perheissä toinen dominoi vähän liikaa joka on vielä "melkeen normaalia". Sit ku mennään syvään päätyyn, narsismi on kaikkein pahimmillaan tollasia feedereitä jotka tekevät sen naisen niin riippuvaiseksi itsestään kuin voi. Siinä dokumentissa jonka katsoin näistä feedereistä, oli yks mielenkiintonen havainto. Kun palokunta/viranomaiset puuttui peliin huolestuneiden sukulaisten yms kautta niin jokainen näistä feedereistä itki ja aneli että älä mene. Siis, viranomaistenkin edessä. Mä mietin kovasti, mille se itkee? Puhtaasta rakkaudesta ei vittu varmasti itke, sekä narsistit eron hetkellä on valmiit tekemään mitä tahansa että saisivat pitää vielä sen kohteensa. Mun silmissä tolla on psyykkisesti sairas ihminen, joka tarvitsee apua. Pakkohoidon rajakin vois ylittyä.

Se oli muuten semi pelottava dokkari, eli siis todella hyvä ja mielenkiintoinen. Voin kattoa tuleeko hakusanoilla vastaan jos tunnistan ulkomuistista.

[ 13 viestiä | ]