Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 662 Medioita 813

Kaikki politiikkaan liittyvä

Kun edes sun oma vaimo ei äänestä sua! Kun edes sun oma vaimo ei äänestä sua!
SDP SDP
Vasurihomo raskaana Vasurihomo raskaana
Pakkotyö Pakkotyö
Monesko riittää? Monesko riittää?
jotain yhteistä jotain yhteistä
Paras aprillipila tähän asti. Paras aprillipila tähän asti.
Olet murhaaja Olet murhaaja
Halonen Halonen
Kansa Kansa
Valkoiset ihmiset ovat saastaa Valkoiset ihmiset ovat saastaa
Kommarit 🤦‍♂️ Kommarit 🤦‍♂️
2 på gonget 2 på gonget
Sanna Marin poikkeuksellisesti riipparit kurissa Sanna Marin poikkeuksellisesti riipparit kurissa
Ylen kaksinaismoralismi. Ylen kaksinaismoralismi.
Herlin Herlin
Taas demari tietenkin 😄 Taas demari tietenkin 😄
Hallitus suorittaa Hallitus suorittaa
Joni Baidee lähtee nyt aamusavuille Joni Baidee lähtee nyt aamusavuille
Olennaisin neekerioppi Olennaisin neekerioppi
Mitä PS muka on saanut aikaan hallituksessa? Mitä PS muka on saanut aikaan hallituksessa?
Ministerit B-Studiossa Ministerit B-Studiossa
Pakollinen meemi. Pakollinen meemi.
Vihreät ja ei korruptoituneisuus Vihreät ja ei korruptoituneisuus
 114 näyttökertaa, 8 viestiä, 1.03 MB, 1 tiedosto
27.06.2025 21:08:17
[ + 2 | ]

Tilastot?

[81509] [tiedosto.mp4] [1.03 MB] [624x352] [9.85s] [] []

neekeri

(1165)  · 

idiootti

(118)  · 

tilasto

(26)
28.06.2025 02:39:58
#704160 [+-] Piilota Suosittele

Vitun neekerit. Tilastollisesti niiden on paljon parempi olla kotimaissaan, mutta jostain syystä siellä ei ole Kela-Goldia.

28.06.2025 18:57:38
#704233 [+-] Piilota Suosittele

>>704227 Näinhän se on. Ei ole ennenkään kehittyneet, ei nyt eikä tulevaisuudessa kehity vaikka kuinka paljon rahaa kipataan sinne. Välikäsiä on jo niin monta että loput mitä jää afrikkaan jaettavaksi, menee semmoiselle neekeripäällikölle joka aivan varmana takaa sen että "kehitysapurahabisnes" jatkuu tulevaisuudessakin.

28.06.2025 20:30:35
#704261 [+-] Piilota Suosittele

>>704233
Kyllä ny hitaampikin tajuaa, että jos on jo tyyliin 50 vuotta kipattu sinne rahaa eikä mikään koskaan muutu niin turhaa hommaa se on. Suomalaisetki aikonaan kävi rakentamassa neekerikyliin kaivoja ja tais jättää ne työkalutkin sinne, että saavat tehdä lisää. Ja vitun posket. Ne möi työkalut saman tien ja osti rynkkyjä saaduilla rahoilla. Jotenki tuntuu sille, että afrikan neekeri on vähän ku kultakala joka elää puhtaasti nykyhetkessä eikä sillä oo muistia tai kykyä ajatella iltaa pidemmälle.

Vittuako niille mitään rahaa lähettää ku ne joilla raksuttaa edes apustavasti tulee tänne loisimaan. Jos joskus olisin miljonääri niin perustaisin hyväntekeväisyysjärjestön joka jakaa kortsuja kehitysmaihin ja maksaa sterilisoinnista tyyliin kuukauden ruuat paikalliskohteessa. Mutta mitä enemmän toukkia ne on tuottaneet niin sitä vähemmän maksetaan operaatiosta.

28.06.2025 20:54:43 | 20:55:58
#704264 [+-] Piilota Suosittele

>>704262
No sehän niillä tulee jo syntymälahjana, mutta ehtivät polkasta taas uuden sukupolven kehiin. Joku semmonen kunnon automaatti mihin ne menee seisomaan niin robottikädet leikkaa munat irti ois kyllä vitun jeba.

[ 8 viestiä | ]