Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 418 Medioita 802

Kaikki politiikkaan liittyvä

venäjän pelastaja venäjän pelastaja
I Was Fired From Vice Magazine I Was Fired From Vice Magazine
Alivaltiosihteeri - Tuhansien järkien maa Alivaltiosihteeri -  Tuhansien järkien maa
Miten se olikaan? Miten se olikaan?
Faktaa. Faktaa.
Huumehörhöt Huumehörhöt
Trump Lashes Out After Unhinged Debate Performance:A Closer Look Trump Lashes Out After Unhinged Debate Performance:A Closer Look
Näin se Hollywoodin jutku parittaa valkosia naisia neekereille Näin se Hollywoodin jutku parittaa valkosia naisia neekereille
Demarit 🤦‍♂️ Demarit 🤦‍♂️
MoonTv MoonTv
Tarina Tarina
Tynkkynen exposaa eloapinat Tynkkynen exposaa eloapinat
Näin Näin
Lisää otteitta Talmudista, juutalaistan pyhästä kirjasta Lisää otteitta Talmudista, juutalaistan pyhästä kirjasta
Sannan flow haahuilut Sannan flow haahuilut
Kivenheitto Kivenheitto
aivotonta menoa aivotonta menoa
Veronika Honka Veronika Honka
Demari Demari
Onk tää se antifalla töissä oleva? Onk tää se antifalla töissä oleva?
Teksti-tv 14.9.2022 s.103 Teksti-tv 14.9.2022 s.103
Tuttu lainaus kirjasta. Tuttu lainaus kirjasta.
Anu ja Jumala Anu ja Jumala
Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle! Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle!
 455 näyttökertaa, 8 viestiä, 2.5 MB, 1 tiedosto
18.11.2020 20:03:57
[ + 6 - | ]

E-e-en m-m-mä s-s-sanonu niin... APUA FASISTIT HYÖKKÄÄ!!!!

[49536] [en-ma-mitaan-sanonu.mp4] [2.5 MB] [853x480] [] []

huutista

(24)  · 

joka

(9)  · 

tuutista

18.11.2020 20:36:34
#410618 [+-] Piilota Suosittele

YLlätäävää. Niin yllättävää. Poliitikko kääntää heti takkinsa. Ei pysty edes myöntämään omaa sanomaansa.
Yllättynyt olen suuresti. Politiikka on kuin uskonto. Puolustellaan kuin pedofiiliä konsanaan. Mutta se tuo niin hyvä mielen jokaisen huulille kun poliitikko sanoo jotain.

19.11.2020 02:04:43
#410721 [+-] Piilota Suosittele

Tätä se on näillä paskan jauhajilla ja helppoahan se on lässyttää, kun siitä ei joudu minkäänlaiseen vastuuseen. Olikos se joskus vielä siten, että kansanedustajaksi kelpuutetaan vain hyvämaineisiksi ja rehellisiksi tunnetut henkilöt?

21.11.2020 06:16:22 | 06:16:55
#411477 [+-] Piilota Suosittele

Halla-Ahoa on Tynkytetty, rynkytetty, ja jynkytetty enemmän ja pahemmin kuin ketään muuta, ja onpahan tuo saanut jo tuomionkin, että harvempi meistä pystyisi samaan, siis vielä jatkamaan. Onnea vaan kulipäälle. Kulipää ei ole idiootti.

[ 8 viestiä | ]