Mites noin oikeasti, jos on tämmönen pervo niin uskaltaako Prideen mennä irstailemaan vai saako siitä osakseen tuomitsevia katseita niinkuin normaalisti?
Nii no laita noi vikan ruudun vastaukset noihin 3 ekaan ruutuun niin sekin toimis ja sit vaa vikaa ruutuun kehuja. Se vaan riippuu yleisöstä ja tässä tapauksessa kaikki siellä oli jotain Rasmuksia. Kuitenkin aika naurettavaa sanoa et heteromies ees olisi syrjitty tänäpäivänä.
72541 Sillee hassua että valitatte siitä et suvakit uhriutuu mit sitten teette kuiteskin ihan samoin.
Enkä ole missään vaiheessa edes väittänyt valkoisia geenejä likaisiksi joten huomaan sun argumentointikykysi olevan aika virheellinen. Joo vedä tähän nyt kaikki suvakkistereotypiat ja kerro kuinka mä olen "rajat auki vassarihomo antifasisti" koska et muutakaan osaa kuin tehdä vammasia olkinukke argumentaatiovirheitä.
[
6 viestiä
|
]
⭰
Pyrstötähti osa 1-6 (Mora)
Tarinassa on ruotsalainen viikingi
V-vanha Kyrpäjyrä
Kalja on nestemäistä
älkää kertoko tästä tutankhamon kuvasta modeille
Läski Paska rikas elämä
Spurdon Puutarha
Venäläisiä vapauttajia
Herra Hakkarainen
Lahti, syyskuu 2015 nevö forget
Kun hyysärit vaikenevat
Uncle Spurdo :---DDD
ääniä yössä
Nappulan muinainen etusivu
Kahvin vaikutus rintoihin
sarumanin mielipide jäkälästä
Pimeitä mietteitä
Tuvun, Huvun ja Luvun talvileikit (Hupsu, la 25.9.2010)
Kesävaaran enkelit
Paint ystävät osa#1-2 (PixelTintti)
Hakkarainen hommissa sahalla (njatsa, ma 27.4.2015)