Täytynyt olla aika mielenkiintoinen mielentila, että on saanut painettua päänsä kiehuvaan rasva-altaaseen. Äkkiä väittäisin, että on vetänyt jotain tajuntaa laajentavaa ja kipua laimentavaa tavaraa suonet täyteen.
Jos puhtaasti haistakaa paska asenteella ilman suonensisäisiä tuon teki, niin on ollut vitutuskäyrät aavistuksen koholla.
>>737405 On sitä LSD/muu-psykedeeli-päissään leikattu omat kiveksetkin kuten se Slayjer-video jossa se tosin vain apinoi kiveksillään.
Aion silti kokeilla psykedeelisiä sieniä heti kun löydän. Come on, meillä on jo 6 isoa metsäpalstaa ja lähes kaikki niistä ainakin osin pellonreunassa, mutta en ole nähnyt yhtäkään persmadonlakkia kertaakaan 25 vuoteen, no aina en etsi, mutta luulisi olevan sattunut silmään.
[
10 viestiä
|
]
⭰
greika laulu
Hei nyymi...
m
Paska Park
Valupertti, Kenway ja Heimosenkeimo
sattu juhaa leukaan
Ykänalle
pari shottia
öljy
Setämies selaa luolastossa kikitytyjä
Kiinalainen tekoäly
spagettia
Kanye West - Heil Hitler suomeksi
eikö olekkaan einää hauskaa
Tuulivoimapropagandaakin.
Hapseilua
isä ukko
Ei ole Jumalan suunnitelma tämmöinen
Keimo toteaa lampaille että hänen elämänsä on huippua