dollarin kfc dollarin kfc
ex-lax ex-lax
Ruotsalaisia piparkakkuja Ruotsalaisia piparkakkuja
Mikä selittää valkoisen rodun sotaisuuden? Mikä selittää valkoisen rodun sotaisuuden?
Myös ekassa maailmansodassa kuoli 6 miljoonaa jutkua Myös ekassa maailmansodassa kuoli 6 miljoonaa jutkua
Neekeritki pitää kaasuttaa Neekeritki pitää kaasuttaa
Mmmm.. :) Mmmm.. :)
Keskusta, työläisen puolella 🤦‍♂️ Keskusta, työläisen puolella 🤦‍♂️
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 9 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 9
sinivalkoinen ritarimme sinivalkoinen ritarimme
Luottaisitko tähän mieheen? Luottaisitko tähän mieheen?
Kuinkahan monta tytärtä pitää antaa saadakseen tuolta vaimon Kuinkahan monta tytärtä pitää antaa saadakseen tuolta vaimon
Natsineekerit tulee!! Natsineekerit tulee!!
ravintola rape ravintola rape
Jess! Kuka haluaa ostaa puhdasta arjalaista spermaa? ÄO 180 Jess! Kuka haluaa ostaa puhdasta arjalaista spermaa?  ÄO 180
Natsin dilemma Natsin dilemma
Rynkkäjynks! Rynkkäjynks!
"Karkkimainos" "Karkkimainos"
Gangstas paradise Gangstas paradise
­ ­
sergei sergei
Sotaveteraani vai muslimiakka? Sotaveteraani vai muslimiakka?
silta silta
Läskeilyä Läskeilyä
 383 näyttökertaa, 2 viestiä, 0.63 MB, 1 tiedosto, 14.12.2025 19:25:08
[ + 5 - | ]

tärkeää pohdintaa

[85109] [d138ed57ad691e60.mp4] [0.63 MB] [1080x1920] [13.63s] [] []

reddit

(33)  · 

homo

(631)  · 

transu

(158)
14.12.2025 22:19:50
#731229 [+1] Piilota Suosittele

>>731181
Pulushakin mestarit on kyllä yks hauskimmista autisteista joita voi vähän rääkätä vaikka just tällä tavalla. Joskus aikonaan ku olin kamujen kans kylillä niin siihen tuli pari jeesushullua.

Yks kamuista halus kuulla mitä sanottavaa niillä on niin nehän rupes runkkaan just sitä omaa settiään mitä vois kuvitellakkin. No mä sitten kysyin, että saanko mäkin kysyä niin jeesuspirut oli aivan töpinöissään. Ku rupesin kyseleen, että ku Raamatun mukaan pitää tappaa synnissä elävät ja että ei saa pitää vaatteita tehtynä kahdesta eri kankaasta, että voinks mä nyt sitten hyvällä omalla tunnolla mennä kivittään naapurin hintit vai mitä mun pitäis tehdä?

Toinen niistä suuttu niin maan perkeleesti, mutta sen poikakaveri sano "Älä hermostu Kalle, mennään poiiiis" :D

[ 2 viestiä | ]