>>724939 Sosiaalinen media on ollut jo pitkään pelkkää performanssitaidetta ja nykypäivänä julkisilla foorumeilla hyörii jo enemmän botteja kuin ihmisiä.
Käytännössä ainoastaan luolaston kaltaiset riippumattoman tahon kengännauhabudjetilla amatöörinä ylläpitämät foorumit on immuuneja tälle bottimyrskylle, ja senkin epäilen olevan vain ajan kysymys..
>>724931 Luultavasti jos kyse on "lue tämä teksti tällä tavalla" niin se on tekoälyn helppo ymmärtää.
Lisäksi useissa tekoälyissä on eri malleja joita hyödyntää. Esimerkiksi chat gpt saa olemaan vaikka sun psykiatri, tai vaikka taidemaalari jos haluat keskittyä kuviin. Grokissa on sama systeemi, jos sä haluat sen olevan sum tyttöystävä niin se flirttailee ja on hyvin seksuaalinen viesteissään. Ne eri mallit on vähän kuin eri asetukset sille. Esim se psykologi ei koskaan lähde flirttiin mukaan, vaikka itse tekoäly on sama
[
9 viestiä
|
]
⭰
rottailu on parasta reggae
Ei pikseliäkään ole photoshopattu!
Osaa piirtää muttei kirjoittaa
Ihana nainen
Riku on aikamoinen kohtupora.
Raju kuva
Woke Age
kundi ja nokkahuilu
Tarinoita Suomesta
taidemaalari
Taikurityty hajottaa sinimustien Afrikan tähti pelin