>>713488 Tsiigaa dokumentteja feedereistä. Jenkeissä näitä kilipäiltä löytyy, lihottaa ämmänsä 400kg norsuiksi jottei ne voi nousta sohvalta enää ylös. Nää feederit keskustelee netissä erilaisista letkujärjestelmistä joilla voi ämmän suuhun valuttaa rasvaa. Yks ämmä halus paeta, joten soitti poliisit. Poliisit ei saanu sitä ulos, joten soitettiin palokunta. Palokuntakaan ei saanut sitä muijaa normaalisti ulos, joten revittiin seinä auki ja ämmä nostettiin siinä sohvassa nosturilla ulos jossa se oli viimeiset vuodet istunu. Eikä siis ole liioiteltu vitsi, näitä vitun sairaita tapauksia löytyy jotka lihottamalla lihottaa ämmäänsä niin paljon ku pystyy
>>713585 Joku ihmeen kinkki noissa lihotushommissa on. Ei varmaan kannata kysellä sen enempää, että mitä vitun järkeä siitä on kummallekkaan osapuolelle.
>>713667 Sille miehelle se on dominointia, manipulointia sekä se läski tulee käytännössä täysin riippuvaiseksi siitä miehestä kun ei voi enää edes kävellä. Sairaintahan tässä on, ettei se ole suoraan seksuaalinen fetissi vaan siinä on vallankäyttö keskiössä. Ihan vitun sairasta.