he jakautuivat :3 he jakautuivat :3
Hyvää maitoa Hyvää maitoa
Van Halen Runnin With The Devil (live, US Festival 1983) Van Halen Runnin With The Devil (live, US Festival 1983)
hackers hackers
miten dolan ja kikki syntyivät miten dolan ja kikki syntyivät
spidercat :3 spidercat :3
muumin naulat muumin naulat
Daddy Daddy
hampurilainen ranskalaisilla hampurilainen ranskalaisilla
Yliajo eikä edes pysähtynyt Yliajo eikä edes pysähtynyt
olemme suljettuna nyt :3 olemme suljettuna nyt :3
Itse sorvattu kynä Itse sorvattu kynä
Greatest Knight Rider sequence EVER! Greatest Knight Rider sequence EVER!
Harakiri (1962) - Duel (HD) Harakiri (1962) - Duel (HD)
vittuku kuohuu vittuku kuohuu
Tissejä taas Tissejä taas
Pesial vorses Pesial vorses
Tuu alas niin saat turpaas Tuu alas niin saat turpaas
Pimpiäinen Pimpiäinen
Milo Yiannopoulos Talks Free Speech, Feminism, Fake News & A Milo Yiannopoulos Talks Free Speech, Feminism, Fake News & A
Go fuck yourself Go fuck yourself
Lentokone Lentokone
tyronen elämää suurempi kokemus tyronen elämää suurempi kokemus
Hampurilaishaaste Hampurilaishaaste
 614 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 23.07.2025 21:59:04
[ + 5 | ]

Neekerit servattu

[81964] [tiedosto.jpg] [0.2 MB] [1200x914] [] []
tiedosto.jpg

etuotsalohko

 · 

neekerit

(114)  · 

niggers

(26)
24.07.2025 11:50:03
#708091 [+-] Piilota Suosittele

Juupa juu, koska aivothan eivät missään nimessä mukaudu pääkallon muotoon, vaan ulkoapäin katsoessa voit päätellä otsalohkon koon ... voi kiesus sentään ... Psyyke on jumahtanut about vuoteen 1906 ...

26.07.2025 02:05:10
#708388 [+1] Piilota Suosittele

>>708091

Ainakaan somppujen aivot eivät mukadu mihinkään. He eivät oikeasti ole mitään sotaa paossa. He etsivät elättäjiä.
Tästä kertoo semmoinen temppu, kuin suomen kielen opettelu. Ukrainalaiset pakolaiset osasivat suomea jo puolen vuoden jälkeen. Somput eivät edes 30 vuoden jälkeen.

Siinä se ero on.

26.07.2025 02:08:46
#708389 [+1] Piilota Suosittele

Nyt kun tuli lähelle hukkumista useissa tapauksissa. Jokaisessa tapauksessa oli kyse ei niin hyvätapaisista pakolaisista ja heidän jälkeläisistään.

Vasemmiston mukaan heitä ei saa kouluttaa uimaan, koska se on rasistista. He jopa alkoivat huutamaan uimavalvojille, jotka kävivät huomauttamassa, että vanhempien kuuluu olla lastensa lähellä.

Ei kuulu, heidän mukaansa.

Noh, somppuperhe joka kuoli saunapalossa olikin niin ihmeellinen juttu että oksat pois. Asuneet suomessa 20 vuotta. Eivät tiedä mikä on palohälytin.

Irroittivat hälyttimen ja jatkoivat nukkumista.

Hienoa.

Somppu. Se ei osaa, eikä halua osata.

29.07.2025 12:12:44 | 12:13:25
#708861 [+-] Piilota Suosittele

"Kalajoella hukkuneet teinipojat olivat somalitaustaisia
Paikallisen islamilaisen yhdyskunnan puheenjohtaja vahvistaa asian Iltalehdelle."

Lähde: Iltalehti 29.7.2025
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/8af95c1f-cb11-4655-b175-bd5c8b2e55c1

Somalit ovat tuollaisia. Samaa kategoriaa nämä hukkumisetkin ovat. Eivät ymmärrä, että lapsi voi hukkua kun saa vettä keuhkoihinsa. Somaliassa eivät käy uimassa, ei siellä myöskään ole palohälyttimiä. Mitä siellä on, niin varkauksia ja kusetusta. Siellä niitä riittää.

Kuten kerroin taannoin, että missään muussa perheessä ei ole samanlaisia ongelmia kuin somalit aiheuttavat.

[ 9 viestiä | ]