Mainos Mainos
Death SS - Heavy Demons Death SS - Heavy Demons
Ipa rannalla Ipa rannalla
Meno vitun venäjä Meno vitun venäjä
makkarakeitto ohjeet makkarakeitto ohjeet
cooperin tissi cooperin tissi
brandy heiluttelee brandy heiluttelee
Sex Survey Results Sex Survey Results
Lumitöitä 2 Lumitöitä 2
Hyvää pääsiäistä Hyvää pääsiäistä
Worth it Worth it
Lääkärikissa Lääkärikissa
Sartarin tuli (Kysy hämähäkiltä, 2/3) Sartarin tuli (Kysy hämähäkiltä, 2/3)
Pieruraiskaus Pieruraiskaus
Chad Chad
Taistelevat ankat Taistelevat ankat
discord discord
Rauhan uskonto kommentoi Iltasanomissa Rauhan uskonto kommentoi Iltasanomissa
hyvä jekku hyvä jekku
Läskiperseet :3 Läskiperseet :3
muutama star trek muutama star trek
??? ???
stephen hawkings stephen hawkings
SMOOTH SMOOTH
 207 näyttökertaa, 8 viestiä, 1.03 MB, 1 tiedosto, 27.06.2025 21:08:17
[ + 2 | ]

Tilastot?

[81509] [tiedosto.mp4] [1.03 MB] [624x352] [9.85s] [] []

neekeri

(1264)  · 

idiootti

(120)  · 

tilasto

(26)
28.06.2025 02:39:58
#704160 [+-] Piilota Suosittele

Vitun neekerit. Tilastollisesti niiden on paljon parempi olla kotimaissaan, mutta jostain syystä siellä ei ole Kela-Goldia.

28.06.2025 18:57:38
#704233 [+-] Piilota Suosittele

>>704227 Näinhän se on. Ei ole ennenkään kehittyneet, ei nyt eikä tulevaisuudessa kehity vaikka kuinka paljon rahaa kipataan sinne. Välikäsiä on jo niin monta että loput mitä jää afrikkaan jaettavaksi, menee semmoiselle neekeripäällikölle joka aivan varmana takaa sen että "kehitysapurahabisnes" jatkuu tulevaisuudessakin.

28.06.2025 20:30:35
#704261 [+-] Piilota Suosittele

>>704233
Kyllä ny hitaampikin tajuaa, että jos on jo tyyliin 50 vuotta kipattu sinne rahaa eikä mikään koskaan muutu niin turhaa hommaa se on. Suomalaisetki aikonaan kävi rakentamassa neekerikyliin kaivoja ja tais jättää ne työkalutkin sinne, että saavat tehdä lisää. Ja vitun posket. Ne möi työkalut saman tien ja osti rynkkyjä saaduilla rahoilla. Jotenki tuntuu sille, että afrikan neekeri on vähän ku kultakala joka elää puhtaasti nykyhetkessä eikä sillä oo muistia tai kykyä ajatella iltaa pidemmälle.

Vittuako niille mitään rahaa lähettää ku ne joilla raksuttaa edes apustavasti tulee tänne loisimaan. Jos joskus olisin miljonääri niin perustaisin hyväntekeväisyysjärjestön joka jakaa kortsuja kehitysmaihin ja maksaa sterilisoinnista tyyliin kuukauden ruuat paikalliskohteessa. Mutta mitä enemmän toukkia ne on tuottaneet niin sitä vähemmän maksetaan operaatiosta.

28.06.2025 20:54:43 | 20:55:58
#704264 [+-] Piilota Suosittele

>>704262
No sehän niillä tulee jo syntymälahjana, mutta ehtivät polkasta taas uuden sukupolven kehiin. Joku semmonen kunnon automaatti mihin ne menee seisomaan niin robottikädet leikkaa munat irti ois kyllä vitun jeba.

[ 8 viestiä | ]