Miss Piggy Miss Piggy
psyyke psyyke
Artemis 2 greenscreen mokat Artemis 2 greenscreen mokat
basso potkii basso potkii
Tissit Tissit
Ihana nainen Ihana nainen
valokuvausniksi valokuvausniksi
psyyke psyyke
Riffe Riffe
Pyllerö Pyllerö
valupertin sivubisnes valupertin sivubisnes
prööt prööt
??? ???
Napoleon nykypäivänä Napoleon nykypäivänä
King of all niggers King of all niggers
Oppiipahan Oppiipahan
MLEM MLEM
ei ylety ei ylety
se on vartin homma se on vartin homma
Random videoita Random videoita
Eikö Ttumputtaja tehny jo valkosesn talon länsisiivestä monument Eikö Ttumputtaja tehny jo valkosesn talon länsisiivestä monument
MATKAKASS MATKAKASS
Digimummo sai töitä Digimummo sai töitä
midäs dääldä löydyy :Dd midäs dääldä löydyy :Dd
 593 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 16.04.2025 13:08:48
[ + 0 | ]

Oikeiston talousosaaminen

[80214] [0.jpg] [0.14 MB] [755x870] [] []
0.jpg

kokoomus

(99)  · 

persut

(247)
16.04.2025 18:15:53
#692870 [+2] Piilota Suosittele

Hei kaikki vihervassarit jos tilillänne ei ole rahaa niin ei kannata vähentää rahojen tuhlausta, vaan kuluttaa kaksin verroin lisää! niinhän te haluatte valtionkin tekevän :) Suomeenkin pitäisi saada oma javier milei, joka keikkaisi moottorihsahalla valtion menoista kolmanneksen ja potkisi sosialistit oikeisiin töihin. Rikolliset ja tyhjäntoimittajat ulos maasta, niin kuin jenkeissä :)

16.04.2025 19:44:03
#692894 [+1] Piilota Suosittele

>>692877 kerro toki mitä eroa siinä on?
näin oletus arvoisesti talouden pitäisi olla vähintään tasapainossa, mielellään positiivinen, jotta voitaisiin toteuttaa tarvittavat hankinnat, palvelut tai etuudet..
helpointa on yrittää vain kääntää puhe johokin hähmäiseen vassarien sipilän hallituksen aikaiseen slouganiin jotka itsessään on typerä ja virheellinen.

[ 9 viestiä | ]