Ajattelin nyt mennä nukkumaan. Ajattelin nyt mennä nukkumaan.
Söpö nallekuva Söpö nallekuva
opetustarina opetustarina
Hevosurheillessa sattuu Hevosurheillessa sattuu
Tykke Tykke
Kun teet sim cityssä lähiön Kun teet sim cityssä lähiön
Venäläistä youtube sontaa Venäläistä youtube sontaa
Tyypillistä Tyypillistä
Paska telttaretki Paska telttaretki
ei paha ei paha
Dali nauttii Dali nauttii
Hippi perkele! Hippi perkele!
Vitun juutalaiset Vitun juutalaiset
Fantasia Chloe Fantasia Chloe
Kaljeja Kaljeja
jäi jumiin jäi jumiin
Gondolat lentää etelään Gondolat lentää etelään
Totuus Totuus
Loli Rick Loli Rick
Playgirl Playgirl
paras mainos ikinä :3 paras mainos ikinä :3
Tohkolle kaasua :3 Tohkolle kaasua :3
real thicc real thicc
Pikselitaide 5/5 Pikselitaide 5/5
 305 näyttökertaa, 2 viestiä, 13.39 MB, 1 tiedosto, 02.01.2025 23:13:36
[ + 1 | ]

Heitä homo voltti!

[76598] [2285bf8e9a7b9a67.mp4] [13.39 MB] [1280x710] [20.43s] [] []

kiina

(155)  · 

vanhus

(17)  · 

auto

(557)  · 

kolari

(101)  · 

dashcam

 · 

kuoli saatana

(7)
02.01.2025 23:53:05
#671077 [+2] Piilota Suosittele

Tästäpä tuli mieleen yks umpisekasin oleva mummo naapurustossa. Hiippaili ihmisten pihoilla, kokeili varastojen ovia ja nyysi kaiken irtaimiston mitä vaan löyti. Siinä sitten joku naapuri hoksas mummelin (ei sukua) ja meni jututtaan. Se ohiammuttu lotta koitti karata paikalta pöpelikön läpi rollaattorin kanssa ja selitti menemään, että on hän ennenkin suunnistanut.

No eihän se päässy mihinkään sen rollansa kanssa niin naapuri avitti ja kuskas sen vieressä kulkevalle jalkakäytävälle. Sattuin kohalle niin kuulusteltiin mummoa, että mitä se oikeen yrittää tehdä niin väitti olevansa menossa kotiin eikä reagoinut mitenkään siihen, että kyseltiin siltä, että vittuako se penkoo toisten tavaroita.

Lähti siitä sitten seikkaileen tietä myöten niin lähin koiran kans samaan suuntaan kattoon, ettei se tee kuten filmin mummo ja jää auton alle. Yllättävän ripeäjalkanen satavuotiaaksi. Käänty vähän väliä kattomaan ja huuteli mulle, että vittuakos seuraat mua, hä? Steppasin menemään koiran tahdilla niin 20 metrin välein se käänty tuijottamaan meitä ja lähti taas paahtamaan. Muutaman mutkan jälkeen se katos näkyvistä. Tiiä mihin helevettiin se katos, mutta sekasin se oli ku seinäkello.

No naapuri sitten soitti kytille, että täällä on dementikko rollaattorin kans pöpelikössä ja pöllii muiden tavaroita niin lupasivat partion tulevan paikalle. No tulihan se sitten lopulta. Kolmen tunnin päästä. Kuulustelivat naapuria, että missä se muori nyt seikkailee? Sano, että paha tietää ku se häippäs tästä jo kolome tuntia sitten. Kytät vaan kohotteli olkiaan ja lähtivät vetämään.

[ 2 viestiä | ]