Sukupuoli Sukupuoli
Seinäkriittisyys Seinäkriittisyys
assburger ja sukat assburger ja sukat
Latex Latex
Kenway päässy lekan mainokseen Kenway päässy lekan mainokseen
Mörkö Mörkö
elämänkarhu elämänkarhu
deifiointi deifiointi
Red Alert - Hell March Red Alert - Hell March
100 päivää 100 päivää
Tell Me Why Tell Me Why
Nallella on asiaa Nallella on asiaa
Juuh elikkäs Pasta Carbonara Juuh elikkäs Pasta Carbonara
Saatanan suolaukot lopettakaa jo Saatanan suolaukot lopettakaa jo
E-sana E-sana
sanna ja rotat sanna ja rotat
Talvistaja Talvistaja
Kanajauhelihahässäkkä Kanajauhelihahässäkkä
Väestönvaihto salaliittoteoria osa3 Väestönvaihto salaliittoteoria osa3
Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku
Vkk- valta kuuluu kremlille Vkk- valta kuuluu kremlille
Suomea, suomea... Suomea, suomea...
Onnea Ruotsi, saitte mussukan takaisin! Onnea Ruotsi, saitte mussukan takaisin!
Pettämätön Logiikka - Matkalla vasektomiaan Pettämätön Logiikka - Matkalla vasektomiaan
 602 näyttökertaa, 18 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 22.12.2024 21:16:24
[ + 1 | ]

Granit kirjoitti muutaman kirjan

[76132] [0.jpg] [0.06 MB] [720x1224] [] []
0.jpg

thomas

(5)  · 

ongelma

(30)  · 

itsereflektio

23.12.2024 11:33:52 | 11:34:56
#668629 [+-] Piilota Suosittele

Ylempien kommenttien tason takia en ole ollut kirjautuneena tänne enää vuosiin. Aikuiset tinkaa ja tappelee vittu anonyymillä meemi sivustolla?

Sekä ylläpidon jollain tapaa järjettömän kieroutuneen banaani vasaran käytön takia. Sain nimittäin ikuisen bannin kun laitoin videon missä ihminen tippui sillalta alas ja syy oli ettei oikeita ihmisten kuolemia saa olla.

23.12.2024 13:50:41
#668641 [+1] Piilota Suosittele

oon lukenu noita ja ihan vitun raskasta luettavaa. siis ne vois olla hyviä mutta aivan läpivitunpaskaa kirjoittamista. semmosta jenkkityylistä itsensä toistamista ihan jatkuvasti, tuntuu ettei asiasisältö etene yhtään ja kertomukset persoonallisuuksien yksityiskohdista ei sit kuitenkaan mee kovinkaan syvälle. kohderyhmänä varmaan ämmät jotka selfhelppejä muutenkin lukee, pintapuoleista dramaattista hönttää vaikka aiheesta voisi kirjottaa ihan oikeankin tietopläjäyksen.

23.12.2024 17:09:22
#668702 [+-] Piilota Suosittele

>>668685
Oon sun hyväksikäyttäjä-isäsi ;) muistatko ne joulut pikku-granit kun antauduit minulle? Vieläkin tulee touhutippa isillä munan nuppiin kun ajattelen sua.

23.12.2024 17:14:08
#668703 [+-] Piilota Suosittele

>>668702 Äijä on ollut maan alla pidempään kuin äiti, eikä se käyttänyt minua mitenkään hyväksi. Karu ukko oli, mutta reilu ja niinkin vanhan liiton pieruksi yllättävän ymmärtäväinen.

[ 18 viestiä | ]