Varoitustatuointi Varoitustatuointi
Ilmapallotaiteilija piristää päivää Ilmapallotaiteilija piristää päivää
Obuhov yskäsee - 305mm, 2 piippua Obuhov yskäsee - 305mm, 2 piippua
Boing Boing
Miten trump näkee maailman Miten trump näkee maailman
Kolgytä batia Kolgytä batia
Puhui itsensä pois pussystä Puhui itsensä pois pussystä
Syö pillereitä, mielipuoli Syö pillereitä, mielipuoli
Kirjasto Kirjasto
Diippii Diippii
Lentokone antaa pusun Lentokone antaa pusun
Tuomas servattu Tuomas servattu
Challenge accepted Challenge accepted
Ikiliikkuja Ikiliikkuja
pasi pasi
Tykimies Tykimies
Worship, teaching & friends Worship, teaching & friends
Tämän takia haltijoita ei ole olemassa Tämän takia haltijoita ei ole olemassa
Erinomaista toimintaa Erinomaista toimintaa
hyvää itsenäisyys päivää hyvää itsenäisyys päivää
Sipa Sipa
Koljatti ja kääb Koljatti ja kääb
Fernando Approves Fernando Approves
Ohje nettikeskusteluun Ohje nettikeskusteluun
 514 näyttökertaa, 15 viestiä, 1.01 MB, 1 tiedosto, 16.12.2024 01:04:37
[ + 2 | ]

pippeli

[75797] [pippeli.png] [1.01 MB] [702x870] [] []
pippeli.png

pippeli

(64)  · 

kikkeli

(208)  · 

transu

(91)  · 

nahka

(17)  · 

lerssi

(15)  · 

vihreät

(297)  · 

siittäjä

 · 

larppikikkeli

 · 

sdp

(408)  · 

aakkoslauma

(29)  · 

lghdtv

(56)  · 

suvakit

(126)  · 

vassarit

(82)  · 

vasemmistoliitto

(64)
16.12.2024 01:31:20 | 01:34:22
#666806 [+-] Piilota Suosittele

>>666803
Siinä on otettu reidestä pala. Kaveri lapsena leikki ajettavan ruohonleikkurin kanssa, joku veti pakille ja varvas jäi leikkurin alle. Se lähti lähes irtipoikki, ottivat samanlailla reidestä palan nahkaa jotta varvas saatiin takasin.

@Tuhnu kävikö sulla sama peukun kanssa?

edit:
Toki toi voi olla joku transu, naiselle tehty penis koska noin valtava pala nahkaa leikattu? Luulis että kutistuu, en tiedä varmaksi sanoa tietenkään

Ja onko toi kusirakkoon menevä letku? Katetri suoraan läpi koska genitaalileikkaus?

16.12.2024 03:05:45
#666841 [+1] Piilota Suosittele

Jeesus perkele. Vois itekki käydä tommosessa leikkauksessa, mutta en halua mun vähiä nahkoja käytettävän semmoseen. Joku vois kyllä alakaa mulle elinluovuttajaksi jos hiffaatte mitä meinaan. Hint hint, nudge nudge. Sais naku ja hapsikin sitten kunnolla rakkautta.

16.12.2024 03:42:01 | 03:47:59
#666848 [+-] Piilota Suosittele

>>666841
Paha sanoa mitä tuossa tehdään, olettaisin että toi kutistuu saatanasti, mutta mahdollinen Photoshop/AI koska eikös mustelmat, ne violetit verenpunaiset tule juurikin kun punasolut kuolee jota tapahtuu kun hiusverisuonet katkee sekä luulis leikkauksissa roiskuvan?

Toi penis on aivan täydellisen terveen näköinen iholtaan, pullistunut kuin ilmapallo ja esari peittää nupinkin umpeen ? En kyllä nyt ole varma onko aito, ja jos on niin haluaisin kyllä tietää miten toi on mahdollista ?

Eli joko just toi iho siirretty, penis jollekin naiselle (joka kasvattanut karvat hormooneilla/testoilla) selittäisi miksei nahassa jälkiä jos just siirretty sekä toi nupin umpimuotoutuminen. Ehkä se ? Tosin, noi kädet on aika miehekkäät? Paha sanoo. Saattaa olla myös AI

16.12.2024 06:54:31
#666869 [+2] Piilota Suosittele

>>666848
Vois näin äkkiseltään olettaa, että ei oo ihan aito kuva. Toisaalta mistäpä näitä koskaan tietää. Jos tuo oikeesti on leikkauskuva ja reidestä on muotoiltu kikkeli niin ensinnäkään siinä ei oo paisuvaislihasta joka käsittääkseni korvataan sillä, että tekokiveksessä on pumppu millä saa leikkijöllin nousemaan. Käsien karvotus ja muu ulkonäkö antaa viitettä, että ei oo kyse mistään nuoresta kohteesta ja toisekseen tommonen kikkeli ei muutenkaan näyttäis millään muotoa normaalilta. Veikkaisin siis feikkiä.

16.12.2024 16:42:02
#666921 [+4] Piilota Suosittele

Tolla ku nussii ni sama ku hinkkais reittäsä toiseen ja siemensyöksy tehdään varmaan parista kananmunasta ton sisällä. Voi jumalauta miten sairas on maailma.

[ 15 viestiä | ]