Mestarin kanakeitto Mestarin kanakeitto
Tein ite ja säästin. Kuvakommentti Tein ite ja säästin. Kuvakommentti
Fun Facts Fun Facts
Tytöt vs pojat Tytöt vs pojat
Huumori huiskaus Huumori huiskaus
Ei pysy housuis Ei pysy housuis
Natseja, natseja kaikkialla... Natseja, natseja kaikkialla...
Osta osarilla ne sano... Osta osarilla ne sano...
Siis tä? Siis tä?
Yksi syy traumoihin Yksi syy traumoihin
Komekko island Komekko island
Mahdollisuuksia on monia Mahdollisuuksia on monia
Vanhoina hyvinä aikoina Vanhoina hyvinä aikoina
Disaster girl Disaster girl
Nuolaisivat ennen kuin tipahti Nuolaisivat ennen kuin tipahti
Liikaa substraalia Liikaa substraalia
Yo dawg Yo dawg
Mut mitäs sanot tästä? Mut mitäs sanot tästä?
Lakki on tärkeä Lakki on tärkeä
hyvä on, minä luovutan :3 hyvä on, minä luovutan :3
suvakki suvakki
Rassismi Rassismi
Viekas rosmo Viekas rosmo
Käsi Käsi
 1 188 näyttökertaa, 16 viestiä, 1.01 MB, 1 tiedosto, 16.12.2024 01:04:37
[ + 5 - | ]

pippeli

[75797] [pippeli.png] [1.01 MB] [702x870] [] []
pippeli.png

pippeli

(69)  · 

kikkeli

(218)  · 

transu

(141)  · 

nahka

(17)  · 

lerssi

(19)  · 

vihreät

(415)  · 

siittäjä

 · 

larppikikkeli

 · 

sdp

(544)  · 

aakkoslauma

(111)  · 

lghdtv

(109)  · 

suvakit

(195)  · 

vassarit

(105)  · 

vasemmistoliitto

(115)  · 

larppaus

(10)
16.12.2024 01:31:20 | 01:34:22
#666806 [+-] Piilota Suosittele

>>666803
Siinä on otettu reidestä pala. Kaveri lapsena leikki ajettavan ruohonleikkurin kanssa, joku veti pakille ja varvas jäi leikkurin alle. Se lähti lähes irtipoikki, ottivat samanlailla reidestä palan nahkaa jotta varvas saatiin takasin.

@Tuhnu kävikö sulla sama peukun kanssa?

edit:
Toki toi voi olla joku transu, naiselle tehty penis koska noin valtava pala nahkaa leikattu? Luulis että kutistuu, en tiedä varmaksi sanoa tietenkään

Ja onko toi kusirakkoon menevä letku? Katetri suoraan läpi koska genitaalileikkaus?

16.12.2024 03:05:45
#666841 [+1] Piilota Suosittele

Jeesus perkele. Vois itekki käydä tommosessa leikkauksessa, mutta en halua mun vähiä nahkoja käytettävän semmoseen. Joku vois kyllä alakaa mulle elinluovuttajaksi jos hiffaatte mitä meinaan. Hint hint, nudge nudge. Sais naku ja hapsikin sitten kunnolla rakkautta.

16.12.2024 03:42:01 | 03:47:59
#666848 [+-] Piilota Suosittele

>>666841
Paha sanoa mitä tuossa tehdään, olettaisin että toi kutistuu saatanasti, mutta mahdollinen Photoshop/AI koska eikös mustelmat, ne violetit verenpunaiset tule juurikin kun punasolut kuolee jota tapahtuu kun hiusverisuonet katkee sekä luulis leikkauksissa roiskuvan?

Toi penis on aivan täydellisen terveen näköinen iholtaan, pullistunut kuin ilmapallo ja esari peittää nupinkin umpeen ? En kyllä nyt ole varma onko aito, ja jos on niin haluaisin kyllä tietää miten toi on mahdollista ?

Eli joko just toi iho siirretty, penis jollekin naiselle (joka kasvattanut karvat hormooneilla/testoilla) selittäisi miksei nahassa jälkiä jos just siirretty sekä toi nupin umpimuotoutuminen. Ehkä se ? Tosin, noi kädet on aika miehekkäät? Paha sanoo. Saattaa olla myös AI

16.12.2024 06:54:31
#666869 [+2] Piilota Suosittele

>>666848
Vois näin äkkiseltään olettaa, että ei oo ihan aito kuva. Toisaalta mistäpä näitä koskaan tietää. Jos tuo oikeesti on leikkauskuva ja reidestä on muotoiltu kikkeli niin ensinnäkään siinä ei oo paisuvaislihasta joka käsittääkseni korvataan sillä, että tekokiveksessä on pumppu millä saa leikkijöllin nousemaan. Käsien karvotus ja muu ulkonäkö antaa viitettä, että ei oo kyse mistään nuoresta kohteesta ja toisekseen tommonen kikkeli ei muutenkaan näyttäis millään muotoa normaalilta. Veikkaisin siis feikkiä.

16.12.2024 16:42:02
#666921 [+4] Piilota Suosittele

Tolla ku nussii ni sama ku hinkkais reittäsä toiseen ja siemensyöksy tehdään varmaan parista kananmunasta ton sisällä. Voi jumalauta miten sairas on maailma.

[ 16 viestiä | ]