Eihän tuo kivalta kuullosta, täälläkin niitä on yleensä liikkeellä 2-xx ja rassukoilla kaikilla vikaa mopoissa kun täytyy "kaasutella" koko ajan, samalla kuulo etäisyyden päähän siirtyminen tuntuu kestävän helvetin pitkään.
>>666139 Köyhä valumuotin rakentaja on aamuvarhaisella joutunut lähtemään työmaata kohti, koska mopolla menee niin tolkuttoman pitkään ja valumuotti on saatava kasaan, ennen kuin lällimiehet tulee paikalle. Päivällä kun Valuprööt saapuu työmaalle vatkaamaan lällit pohjaan, hän huomaa muotin olevan vielä kesken. Silloin Valupröötti tajuaa, että juuri hän ampui muotinrakentajan, tämän ajaessa aamuyöllä mopollaan kohti työmaata, ohi hänen kotinsa.
>>666265 Niin siis sitä, että suurin osa niistä kokeilee sitä, mutta vain harva niistä jää hevosurheilu pariin. Heppanaisten ja Valuperttien syistä eri yksilöiden kohdalla voinemme esittää vain arvioita, mutta keskiarvo ei valehtele.
[
8 viestiä
|
]
⭰
Hapsin seikkailut
ihana nainen
kauhuelokuvien äänet
Ei taas
Sisäministeriön virkamies avautuu Oulun tapahtumista.
hyvin koulutettu
slurps
Keskiaikainen 'voi paska'
oltermanne
nukke
Homo
harha
Mustat naikkoset
offiser donws
halusi oven
Kesän äänet
turrit saatana :D
Suvakkilesbofeministi
Perusvassari
Katsotaan taas vierestä, kun iso maa käy pienen kimppuun kohta