Eihän tuo kivalta kuullosta, täälläkin niitä on yleensä liikkeellä 2-xx ja rassukoilla kaikilla vikaa mopoissa kun täytyy "kaasutella" koko ajan, samalla kuulo etäisyyden päähän siirtyminen tuntuu kestävän helvetin pitkään.
>>666139 Köyhä valumuotin rakentaja on aamuvarhaisella joutunut lähtemään työmaata kohti, koska mopolla menee niin tolkuttoman pitkään ja valumuotti on saatava kasaan, ennen kuin lällimiehet tulee paikalle. Päivällä kun Valuprööt saapuu työmaalle vatkaamaan lällit pohjaan, hän huomaa muotin olevan vielä kesken. Silloin Valupröötti tajuaa, että juuri hän ampui muotinrakentajan, tämän ajaessa aamuyöllä mopollaan kohti työmaata, ohi hänen kotinsa.
>>666265 Niin siis sitä, että suurin osa niistä kokeilee sitä, mutta vain harva niistä jää hevosurheilu pariin. Heppanaisten ja Valuperttien syistä eri yksilöiden kohdalla voinemme esittää vain arvioita, mutta keskiarvo ei valehtele.
[
8 viestiä
|
]
⭰
laatikossa
Suvakit kiteytettynä
Muslimit on homoja
unelma
vid
fag
ei vittu kytät
Norski ja Rapunaama motellissa
metrakitin tehari
Parkkeeraus
homotraNSU
Psyyke soittaa Kenwayn juhlimaan
Soivat kodinlaitteet osa 1
Sanakirjan otoksia..
Daniels on boliisi
homo
RipStein
Kulttuuria
Oboy
Kuvakommentti seuraavalle kerralle kun sonja postaa