Ählämit ahdistelemassa skottityttöjä Ählämit ahdistelemassa skottityttöjä
niksi niksi
täällä vartioin minä täällä vartioin minä
Karponaaraa ite tein huutista lampaille Karponaaraa ite tein huutista lampaille
kiitti vitusti kiitti vitusti
Miksi saunassa pitää olla alasti? Miksi saunassa pitää olla alasti?
putkiblyat putkiblyat
ai ai
vittuku tärisee vittuku tärisee
Oispa tappanu ittensä Oispa tappanu ittensä
aivoinfarkti aivoinfarkti
Hapsin sääret Hapsin sääret
tunnistus tunnistus
Mr Bean Mr Bean
Hyvää tiistaita Hyvää tiistaita
atk atk
Kuka luolastolainen teki langan ylilaudalle? Kuka luolastolainen teki langan ylilaudalle?
george floyd george floyd
apu ja tyty-yde apu ja tyty-yde
tuu tänne sanoo tuu tänne sanoo
nigger :D nigger :D
mittamiehet vs 5G-karen mittamiehet vs 5G-karen
rekt rekt
the ring the ring
 549 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.26 MB, 1 tiedosto, 25.10.2024 20:21:52
[ + 0 | ]

prismaan kiilaamaan

[74137] [1c1ff5c7dfee3b6a.jpg] [0.26 MB] [750x741] [] []
1c1ff5c7dfee3b6a.jpg

kärry

(17)  · 

arvostelu

(11)  · 

kori

(41)  · 

kauppa

(94)
25.10.2024 23:30:55 | 23:31:46
#655294 [+-] Piilota Suosittele

Itse olen ostoskori-ihmisiä, Slmarket (S-market/K-Supermarket/Lidl) työmatkan varrella, kivenheiton päässä toisistaan, niin ei ole järkeä ostaa korillista enempää kerralla. Kuukauden-kahden välein mennään automarketissa Königstigerillä kulutustavarat viikoksi. Varsinkin ASIAKASOMISTAJUUSPÄIVILLÄ ja MAMMUTTIVIIKOILLA!!! Tästä tietää, että Jumala on kuollut. Ei hän antaisi tällaisen tapahtua.

26.10.2024 03:47:05
#655338 [+-] Piilota Suosittele

Tuosta puuttuu nilkan rikkojat / polvitaipeen tökkijät, eli lasten kärryt.

Muutaman kerran miettinyt lähi k-marketissa "Miksi vitussa", kun siellä on muutama ostoskärry, kyseessä on entinen siwa joka on pieni ja ahdas, jopa niin ahdas että jos otat kärryt, niin et pääse niillä hevi, liha, juoma pehmopaperi, osaan pakastealtaita ja osasta hyllyväleistä pääset pois vain pakittamalla.

Joten kyseisen kaupan saa tukkoon / kaaokseen lastenvaunuilla, rollaattorilla, pyörätuolilla ja ostoskärryillä joilla ei käytännössä tee mitään kyseisessä kaupassa, mutta joita kauppias on jostain ihmeen syystä hommannut.

26.10.2024 23:42:58
#655482 [+-] Piilota Suosittele

En ole koskaan käyttänyt ostoskärryä kauppareissulla. Vain jotkut family manit roudaa tavaraa kuutiometritolkulla jollain farmariautolla jonnekin omakotitaloon, jossa on tyyliin vaimo ja liikaa kiljuvia lapsia.

[ 6 viestiä | ]