Vasemmiston puolueohjelma Vasemmiston puolueohjelma
Yksinkertaiset Pojat, Hommer sekkoo Yksinkertaiset Pojat, Hommer sekkoo
Dang ol boo man Dang ol boo man
Totuus 22!! Totuus 22!!
minä pyydystän matoja :3 minä pyydystän matoja :3
Albert kertoo totuuden Albert kertoo totuuden
Ritariässää Ritariässää
kumpi uhriutuu enemmän kumpi uhriutuu enemmän
naku ankalle naku ankalle
sinä olet sinä olet
Turkin kansallislaulu Turkin kansallislaulu
kärbä kärbä
ei helvetti... ei helvetti...
Marapuu Marapuu
Isäukko soittaa Isäukko soittaa
multikulttuuri multikulttuuri
Perjantai Perjantai
moi isi moi äiti mä' oon tyttö moi isi moi äiti mä' oon tyttö
Se pieni ero Se pieni ero
jaha jewtube on sensuroinu oikeen urakalla jaha jewtube on sensuroinu oikeen urakalla
YLEN BUDJETTI ON KOKO PERINTÖVERON TUOTTO YLEN BUDJETTI ON KOKO PERINTÖVERON TUOTTO
Moi siellä :3 Moi siellä :3
ihana nainen ihana nainen
avasruusolio teologit servattu avasruusolio teologit servattu
 380 näyttökertaa, 5 viestiä, 8.9 MB, 1 tiedosto, 02.09.2024 22:27:01
[ + 1 | ]

J€kku

[72999] [1000014057.mp4] [8.9 MB] [576x1024] [66.20s] [] []

pankki

(11)  · 

4chan

(68)
02.09.2024 22:58:24
#645022 [+2] Piilota Suosittele

Sosioekonominen asema, näköalattomuus, näkymättömät sortavat rakenteet jne. älkää nyt vaan kukaan puhuko mistään muusta :D

02.09.2024 23:54:51
#645040 [+1] Piilota Suosittele

Australiassa oli aikonaan joku äijä joka hiffas hitaasti, mutta varmasti että pankin softassa oli virhe. Se pysty "sijoittamaan" tililleen vaikka miljoonan niin se näky heti tilillä. Sitten ku alako nostamaan saman tien rahaa niin automaatti pukkas ulos niin paljon ku siihen vaan oli mahollisuutta. Jipon periaate oli se, että ku vuorokaus vaihtu niin panot ja otot ei vielä kiertäneet pariin minuuttiin järjestelmän kautta joka ois torpannu koko homman.

Tyyppi nosti niin reippaasti rahaa, että ihan kaveritkin rupes ihmettelemään, että miten velkainen pelle voi ostella mitä vaan. Kerto sitten kaverille tai parille siitä hommasta niin nostivat entistä enemmän rahaa. Lopulta sitä päätekijää rupes kuumottamaan niin paljon että siitä tuli ihan paranoidi (ei se kappale) niin ilmianto ite ittensä suorassa tv-lähetyksessä. Mitään ei kuitenkaan tapahtunut. Paineli sitte poliisiasemalle ja tunnusti kaiken niin eivät meinanneet uskoa sitä millään. Kävi sitten demonstroimassa kyttien kytätessä, että kyllä se vaan tosiaan toimii näin.

Kyllähän se tais siitä linnaa saada, mutta pankki oli niin häpeissään mokastaan etteivät tainneet etes vaatia siltä mitään korvauksia.

[ 5 viestiä | ]