Jätkä on nero! Jätkä on nero!
hamas vs israel hamas vs israel
MAGA työn touhussa MAGA työn touhussa
Kahavia Kahavia
koulutetut somalit koulutetut somalit
parempi ruokailu parempi ruokailu
Miten toimia kun kohtaat ateistin Miten toimia kun kohtaat ateistin
Tissit Tissit
Usa sensuroi 170 miljoonaa tiktok käyttäjää sunnuntaina Usa sensuroi 170 miljoonaa tiktok käyttäjää sunnuntaina
tais sattua tais sattua
tsernimaito tsernimaito
iloinen poika iloinen poika
toinen hyvä vuokralainen toinen hyvä vuokralainen
Siivooja Siivooja
napakymppi napakymppi
BOBER :D BOBER :D
uuno murhaa maalla uuno murhaa maalla
ongelmia on monenlaisia ongelmia on monenlaisia
korppioni korppioni
Tanssijalkaa vipatti Tanssijalkaa vipatti
kaikki mukaan pelastamaan ilmastoa kaikki mukaan pelastamaan ilmastoa
Sam on oikeassa Sam on oikeassa
mal malloy mal malloy
lähekkönä len- lähekkönä len-
 707 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 25.07.2020 06:37:52
[ + 3 | ]

Kohina onkin totta

[45487] [86325356.jpg] [0.11 MB] [1080x1080] [] []
86325356.jpg

pora

(16)  · 

sohva

(65)  · 

kantakävely

 · 

naapuri

(38)  · 

melu

25.07.2020 08:32:13
#367552 [+1] Piilota Suosittele

+Ne 2-4 kofeiinilla tai pirillä tankattua pikkuskidiä jotka juoksee kantapäillä, kiljuu ja rymistelee koko päivän, kuoroon liittyy myös perheen koira joka haukkuu kaikki jotka kulkee ulko/asunnon oven ohi ja ulvoo sen ajan kun on jätetty yksin asuntoon.

26.07.2020 04:08:29
#367840 [+-] Piilota Suosittele

Helepottaa ku tappaa kaikki yläkerran naapurit. Vie niille lahajana pullon "kotipolttosta" niin loppuu se meuhkaaminen. Kuhan vaan muistaa maistella vaan omasta putelista.

27.07.2020 00:07:46
#368176 [+-] Piilota Suosittele

Omistan kerrostalo-osakkeita. Aika tiiviistihän niissä pitää ihmisen olla ja kaikenlaista ääntä kuuluu, jopa häiritsevää liikenteen meluakin. Kovasti ihmettelen, että yllättävän suuri osa jengistä haluaa sellaisiin betonisiin laatikoihin asumaan ja maksaa niistä melko kivasti vuokraa. Kaikkein hulluinta on, että mitä pienempi boksi, sitä enemmän ne hluaa maksaa neliövuokraa. Jos haluat sijoittaa kiinteistöihin, niin osta uusia sikapieniä yksiöitä PK-seudulta. Ja yllättävän hyvin sitä nettoaa myös autopaikoilla, osta uusien yhtiöiden ylijäämäpaikat vaikka millä hintaa, 10 vuoden kuluttua niistä saa tuplahinnan.

[ 5 viestiä | ]