intialainen avoauto intialainen avoauto
are you winning nakuankka are you winning nakuankka
On näillä paljon samaa näköö On näillä paljon samaa näköö
salakuljettaja salakuljettaja
Pataässä Pataässä
sormusten herra sormusten herra
näin AI toimii näin AI toimii
atk asian tuntija atk asian tuntija
Hessu Hessu
Tarvitsemme monikulttuuria koirapuistoihin Tarvitsemme monikulttuuria koirapuistoihin
volkswagen volkswagen
meri meri
pikkuvikaa pikkuvikaa
Kjeh kjäh Kjeh kjäh
It's not too soon It's not too soon
onx teil alexaa onx teil alexaa
ez headshot ez headshot
gondola gondola
mjäy mjäy
riimitteli runon riimitteli runon
börheä enkeli börheä enkeli
ihana tankki ihana tankki
Heh kjeh Heh kjeh
Elukat perkelele :3 Elukat perkelele :3
 672 näyttökertaa, 5 viestiä, 13.22 MB, 1 tiedosto, 02.09.2024 17:59:18
[ + 1 | ]

puskuri

[72994] [1c3933e4b5a37a95.mp4] [13.22 MB] [640x636] [25.89s] [] []

puskuri

 · 

auto

(758)
03.09.2024 00:40:22 | 00:43:04
#645048 [+-] Piilota Suosittele

>>644974
>>644977

Kerran motarilla olin ohittamassa eellä ajavaa rekkaa jonka perässä ajeli joku tyttöjen auto. Just ku olin pääsemässä sen rinnalle niin vitun teinilikka keksi, että iskee vilikun päälle ja vaihtaa saman tien kaistaa. Ei ollu kaukana kolari siinä ja onneks ei sentään ollu kuuro vaikka näkökyvyssä taiskin olla vikaa niin puikkas suosiolla ja vauhdilla takas omalle kaistalleen. Mitä kerkesin katella peileistä niin sinne se jäi rekan perseeseen mietiskelemään sitä, että kannattaisko se sittenki vähän etes vilkasta siihen vierelle eikä kuvitella, että peileistä näkee kaiken. Huutiin loppumatkan vittua ja saatanaa, mutta eihän se auttanu. Siinä oli vaan taas yks tyypillinen nainen.

Vastaavasti kerran hiippailin kadulla etsimässä apteekkaria ku hokasin auton pysähtyneenä kadun varteen. Kyydissä oli pari tanttaa. Vilkasin toisaalle niin yhtäkkiä kuulu iso pamaus ja karmee valkovuodot jo taakseen jättäneen ämmän kirkasu. Se saatanan pösilö oli siinä kuskin kans jutellessa sitten keksiny avata oven yks kaks yks suuntasella kadulla kattomatta etes peiliin. No se ovihan lenti helevettiin siitä autosta. Sen nyt vielä joten kuten ymmärtää jos kortiton tai maalaisjärjetön vänkäri yhtäkkiä aukasee auton oven, mutta että kortillinen kuski motarilla keksii ruveta perseileen on kyllä käsittämätön asia.

Mutta jotta ei mee pelkästään ämmien toheloinneista kertomiseksi niin kerran ajoin isoa kylää kohti 80-alueella. Eessä ajo joku ohiammuttu sotapieru kuuttakymppiä. Kattelin paikkaa, että missä vois mahollisesti päästä ohitte kuten samaa teki mun perässä ajava. No siinähän tuli tietenkin auto vastaan ja samaan aikaan levähyspaikka meidän kaistalla niin se perkeleen terroristipappa keksi vetää osittain siihen lepopaikalle ja iski jarrua railakkaasti. En kerenny muuta ku vilkaseen peileistä, että jos määki teen saman tempun niin se takana tuleva tulee suoraan perseeseen kiinni. Siinä oltiin sitten kolme autoa rinta rinnan kapealla tiellä. Ei jääny montaa senttiä peilien väleihin.

Kyllä se on niin, että auton rattiin ei pitäis päästää jos on yli tai alle 20 vuotias. Ei se mitään jos tappavat ittensä liikenteessä, mutta ku vievät vielä muut siinä samalla.

[ 5 viestiä | ]