Narttu sinä olet Narttu sinä olet
Personal Helicopter Demonstration Personal Helicopter Demonstration
Sähköautorealismia. Sähköautorealismia.
Jatkakaa vaan sitä kapitalismia Jatkakaa vaan sitä kapitalismia
Ihana Ihana
Opetusvideo Opetusvideo
Pimppihallitus osaa. Pimppihallitus osaa.
me eletään pelle maailmas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD me eletään pelle maailmas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Löften ja Hutisalo Löften ja Hutisalo
Hups, en itsekään osannut Hups, en itsekään osannut
Farhia 😄 Farhia 😄
Elokapinapropagandaa. Elokapinapropagandaa.
Cyberpunk Luolasto - Hotel California Cyberpunk Luolasto - Hotel California
Minä paskalla Okinawassa -95 Minä paskalla Okinawassa -95
Lisää pakolaisia! T. Vasemmisto Lisää pakolaisia! T. Vasemmisto
kehittyneenpi neekeri ja tiikeri pentuja :DDDDDDDDDDDDDDDDDD kehittyneenpi neekeri ja tiikeri pentuja :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Koirien kesytys Koirien kesytys
Talousnerot koolla 🤦‍♂️ Talousnerot koolla 🤦‍♂️
The Ocean The Ocean
HARJALINTU HARJALINTU
Vasemmiston päämäärät. Vasemmiston päämäärät.
Ruotsalainen hapsi Ruotsalainen hapsi
Homo Homo
Paskaa musiikkia Paskaa musiikkia
 467 näyttökertaa, 8 viestiä, 1 MB, 1 tiedosto, 30.08.2024 11:25:21
[ + 1 | ]

rento metwursti

[72872] [b5ad9ea66176c880.mp4] [1 MB] [720x1280] [5.70s] [] []

hevonen

(86)  · 

kannabis

(48)  · 

420

(79)
30.08.2024 12:39:36
#644236 [+-] Piilota Suosittele

>>644231
Toi on myytti voiko eläin mennä pilveen syömällä hamppua. Ihmiselle se ei toimi noin, kaikki space keksit on esin rasvaliotettu canna butteriksi. No nyt sit taas peura, hevos, muilla kavioeläimillä on tää myytti että ne tulis pilveen. Esimerkiksi Orange is the new black sarjassa tää yoga-mummo sano viljelleensä ak-47 nimistä lajiketta ja peurat tuli yöllä aina salaa posimaan niitä.

No emmä oikeen usko? Tossakin videossa heppa on päässy aitauksestaan johonkin muualle ja ruoho on vihreempää. Jos se ei ole tota ennen syöny niin luultavasti syö siksi että se saa syödä jotain uutta. Saatan olla vääräs, mut mun mielestä eläintenkään ei pitäis tulla pilveen pelkästään syömällä kyseistä kasvia. Sit jos tarjoat space caken ni sit asia on eri, sit luultavasati meneekin.

30.08.2024 17:45:23
#644292 [+-] Piilota Suosittele

>>644236 THC pitää aktivoida lämmittämällä kukinto. Polttaessa se tapahtuu vähän niinkuin itsestään, mutta syödessä se pitää tehdä etukäteen. Noista voihommista en tiedä, kai se taas auttaa imeytymisessä, mutta pelkkä lämmitys pitäisi riittää. Tuo kaakki tuskin tuosta kummenee vaikka kukat olisi uunitettu, koska minustakin tuo vaikuttaa kuituhampulta.

30.08.2024 18:08:28
#644308 [+-] Piilota Suosittele

>>644292
hamppu ei ole vesiliukonen, se on rasvaliukonen. Sen takia joku voi yrittää tehdä kannabiskakun, mutta se epäonnistuu eikä siitä tule sekaisin ollenkaan. Ei tunnu missään? Miksi?

Koska se liukenee rasvaan. Jos sitä ei ole tehty, se ei toimi

[ 8 viestiä | ]