tUpLiLlA pLuSsAtTu tUpLiLlA pLuSsAtTu
miten se ton teki miten se ton teki
pukuvinkki pukuvinkki
turpakii turpakii
saalistaja saalistaja
robottien kapina robottien kapina
mä oon vaan töis mä oon vaan töis
Muistutus naisille Muistutus naisille
sähköauton webasto sähköauton webasto
Simon Kulli jolla on oma vaakuna Simon Kulli jolla on oma vaakuna
valintojen mailma valintojen mailma
karatemestari karatemestari
älä räplää niitä johtoja älä räplää niitä johtoja
RICK ROFLCOPTER RICK ROFLCOPTER
en mä ollutkaan lähdössä autolla en mä ollutkaan lähdössä autolla
varo vaaraa varo vaaraa
hyvä yritys hyvä yritys
solet munny solet munny
auton sisäpesu auton sisäpesu
shit happens shit happens
Ihana nainen Ihana nainen
psyyke psyyke
sutii sutii
hirvikoira hirvikoira
 548 näyttökertaa, 8 viestiä, 1 MB, 1 tiedosto, 30.08.2024 11:25:21
[ + 1 | ]

rento metwursti

[72872] [b5ad9ea66176c880.mp4] [1 MB] [720x1280] [5.70s] [] []

hevonen

(88)  · 

kannabis

(51)  · 

420

(95)
30.08.2024 12:39:36
#644236 [+-] Piilota Suosittele

>>644231
Toi on myytti voiko eläin mennä pilveen syömällä hamppua. Ihmiselle se ei toimi noin, kaikki space keksit on esin rasvaliotettu canna butteriksi. No nyt sit taas peura, hevos, muilla kavioeläimillä on tää myytti että ne tulis pilveen. Esimerkiksi Orange is the new black sarjassa tää yoga-mummo sano viljelleensä ak-47 nimistä lajiketta ja peurat tuli yöllä aina salaa posimaan niitä.

No emmä oikeen usko? Tossakin videossa heppa on päässy aitauksestaan johonkin muualle ja ruoho on vihreempää. Jos se ei ole tota ennen syöny niin luultavasti syö siksi että se saa syödä jotain uutta. Saatan olla vääräs, mut mun mielestä eläintenkään ei pitäis tulla pilveen pelkästään syömällä kyseistä kasvia. Sit jos tarjoat space caken ni sit asia on eri, sit luultavasati meneekin.

30.08.2024 17:45:23
#644292 [+-] Piilota Suosittele

>>644236 THC pitää aktivoida lämmittämällä kukinto. Polttaessa se tapahtuu vähän niinkuin itsestään, mutta syödessä se pitää tehdä etukäteen. Noista voihommista en tiedä, kai se taas auttaa imeytymisessä, mutta pelkkä lämmitys pitäisi riittää. Tuo kaakki tuskin tuosta kummenee vaikka kukat olisi uunitettu, koska minustakin tuo vaikuttaa kuituhampulta.

30.08.2024 18:08:28
#644308 [+-] Piilota Suosittele

>>644292
hamppu ei ole vesiliukonen, se on rasvaliukonen. Sen takia joku voi yrittää tehdä kannabiskakun, mutta se epäonnistuu eikä siitä tule sekaisin ollenkaan. Ei tunnu missään? Miksi?

Koska se liukenee rasvaan. Jos sitä ei ole tehty, se ei toimi

[ 8 viestiä | ]