Hölskyy Hölskyy
Kissa Kissa
intialainen nosturi intialainen nosturi
Tosta tollanen havainne video Tosta tollanen havainne video
Näin minä otan lääkkeet Näin minä otan lääkkeet
Jean-Pierre Niinistö Jean-Pierre Niinistö
Keräilykortt..issit Keräilykortt..issit
KARI KARI
Moottoripyöräilyä Moottoripyöräilyä
Herra konstaapeli, vauhti on suhteellista Herra konstaapeli, vauhti on suhteellista
Will Smith ja spagetti episodi Will Smith ja spagetti episodi
Kylille lähdössä Kylille lähdössä
Kesäneito Kesäneito
Sponsored by Riku Rikas Sponsored by Riku Rikas
Xenomorphs welcome Xenomorphs welcome
Hyvä ilma kävellä saatana Hyvä ilma kävellä saatana
Huomenta Huomenta
Pojat hei, lihaa tarjolla! Pojat hei, lihaa tarjolla!
Käyn tässä vähän itsekkin sähköpyöräilemässä Käyn tässä vähän itsekkin sähköpyöräilemässä
Ihana nainen Ihana nainen
Kuvakommentti Kuvakommentti
Banaanin puhdistaja 2000 Banaanin puhdistaja 2000
Tänään ei onnistu Tänään ei onnistu
Purilainen Purilainen
 1 005 näyttökertaa, 8 viestiä, 1.33 MB, 3 tiedostoa, 13.06.2024 00:06:41
[ + 3 - | ]

Lihansyönti, Kekkonen ja kasvis

[71105] [tiedosto_1.mp4] [0.66 MB] [480x360] [38.06s] [] []
[71104] [tiedosto_2.png] [0.43 MB] [625x680] [] []
tiedosto_2.png
[71103] [tiedosto_3.png] [0.25 MB] [628x1175] [] []
tiedosto_3.png

kekkonen

(24)  · 

tekoäly

(177)  · 

neekeri

(1408)  · 

liha

(79)
13.06.2024 00:38:13
#626719 [+4] Piilota Suosittele

muttei tunne siitä syyllisyyttä

😂 mikä vihervassarilehti tän on kirjottanu :D

Lihaa kalaa tai kanaa syödään joka päivä ihan perusruokana nyt kun siihen on kerran varaa ollut jo 60-luvun jälkeen.

13.06.2024 02:00:28
#626758 [+-] Piilota Suosittele

Toi vieraslaji juttu oli kyllä yks vitsi. Saat euron kun löydät jonkun puskan ja sit jos hävität sen sulle maksetaan parikymmentä senttiä per neliömetri. Hip hei! Kuka vittu tollasta touhua tekee noin paskalla palkalla?

13.06.2024 07:02:36
#626789 [+-] Piilota Suosittele

>>626758
Dementiakotiin kelpaamattomat mummelit jotka voi viettää koko saatanan päivän katkasten kaks kortta ja selittäen joka vitun perkeleen päivä aina ne samat asiat. Ihan sama kuunteleeko niitä vai vaistaileeko etes ollenkaan. Niille riittää kuhan vartin välein vilkasee samaan suuntaan niin taas kerrotaan sitte isomummovainaan sieltä 1500-luvulta suvussa kiertänyt tarina valaanluusta tehdystä kanteleesta joka on salaisesti oikeasti sitten se Väinämöisen kantele, hiihihii... tälleen näin meidän kesken, ja siinä ku yrität muutenkin kestää ne saatanan sääsket ja paarmat niin ne perkeleen saatanan mummot vaan höpisee niitä omia juttujaan tajuamatta mistään mittään.

Siks mää oonki varma, että me kaikki ollaan kuoltu jo aikoja sitten. Höpöttävät mummot, kassalla onko-tässä (mummo kaivaa siwan muovikassillisen PENNEJÄ), mummo harjaa näkymättömiä pikku-ukkoja tuhkakuppiin ja käy kaatamassa ne bioroskikseen jonka jälkeen jatkaa samaa hommaa. Syö saatana, että kasvat. Mummo on tehny nyt viis kiloo rusinapullia, että ääntä kohta vain. Sitten se kertoo mistä helevetin naisten Jallusta se onkaan lukenu sen reseptin joskus ennen kansalaissotaa.

Niin, se kuolema juttu vai? No siis tänhän täytyy olla helevetin esikartano: joka paikka täynnä mutiaisia, kaikki menee aina yhä pahemmin vaan vittua ja mummot saatana köpöttelee menemään ku joku perkeleen zombilauma. Osa niistä huutaa, että mikä se semmonen tietokone on, muutama hoilaa jotakin teksti-tv:lle tulleista sähköviesteistä jotka tulee Postin kautta ja loput vaan lyllertää eteenpäin koska muutkin kulkee suunnilleen samaan suuntaan.

Mut joo, kukaan täyspäinen lähe mitään saatanan niitä jättiputkia vaikka kaatamaan ilman suojavarusteita. Se niien suolinestehän on ihan vitun UV-valon arkaa ja saa aikaan pahatkin palovammat jos sitä ruiskuaa päälle ja arska osuu sitten siihen kohtaan muutaman päivänkään aikana. Vitun mummot. Vitun juutalaiset. Ja ennen kaikkea vitun mummot.

[ 8 viestiä | ]