Ihana unelma Ihana unelma
Intterneetti Intterneetti
kaasulämmitys kaasulämmitys
Sienimestari :3 Sienimestari :3
Fingerpori Fingerpori
Mitä porilainen sanoo Mitä porilainen sanoo
Hyvä saalis Hyvä saalis
Brace yourselves Brace yourselves
Join the party Join the party
rapatessa roiskuu rapatessa roiskuu
Arska hoitaa Arska hoitaa
Stillness in Motion Stillness in Motion
stacy ray stacy ray
Only the tough will last Only the tough will last
Hyss.. täällä nukutaan Hyss.. täällä nukutaan
poks poks
Iso veitsi Iso veitsi
vieras taistelija vieras taistelija
Hyvä palkinto Hyvä palkinto
Viinankätkijä osa 2 Viinankätkijä osa 2
My brain My brain
Älysi katkesi Älysi katkesi
Toimarin mietteet tietomurrosta Toimarin mietteet tietomurrosta
Woot woot Woot woot
 1 758 näyttökertaa, 3 viestiä, 3.74 MB, 1 tiedosto, 07.04.2024 18:15:35
[ + 5 - | ]

ihana nainen

[69638] [riikka_purra.png] [3.74 MB] [1023x1999] [] []
riikka_purra.png

ihana nainen

(390)  · 

riikka purra

(59)  · 

milf

(188)
07.04.2024 23:11:00
#612901 [+-] Piilota Suosittele

Tällaisia kuvia ei mediassa näy.
Vasemmistomediat pyrkivät laittamaan esille aina mahdollisimman kiukkuisia ja/tai outoja ilmeitä Riikalta.

Marinista oli aina kauniita ja tyylikkäitä kuvia valtamediassa (Seiskasta sai sentään niitä bilekuvia) ja Li Anderssonista on aina myös mahdollisimman hyviä ja positiivisia kuvia.

Se on sitä neutraalia ja objektiivista mediaa.

14.04.2024 10:00:08 | 10:00:46
#614213 [+1] Piilota Suosittele

>>612901
mahdollisimman kiukkuisia ja/tai outoja ilmeitä Riikalta

Toi on helvetin helppo toteuttaa. Otetaan videokuvaa ja kun se räpäyttää silmiään samaan aikaan kun puhuu kovempaa (jotta kaikki isossa salissa kuulee) niin kenestä tahansa saadaan psykopaatin näkönen.

Samalla mua ihmetyttää nää saksi ja leikkauskuvat, mikä vittu niissä on niin kamalaa kun kaikki tietävät mistä se johtuu? Kun Sanna Marin jakoi korona-avustuksia yrityksille kuten Huutokauppakeisari Palsamäet sai saatanasti avustuksia (vaikka maksoivat ne takas kun jäivät kiinni) niin sitä rahaa jaettiin kuin torilla. Kaikkeen Sanna Marinin vastaus oli ottaa lisävelkaa, se oli taikasana vaikka maahanmuuttajien tekemiin rikoksiin ottamalla lisävelkaa.

Sitten Purraa demonisoidaan kun se tekee leikkauksia. Paha ihminen, se yrittää korjata edellisen hallituksen sotkuja. Vittu että on tyhmä nainen, ottais Orpokin vaa lisävelkaa.

[ 3 viestiä | ]